אודותאודות

אודות הצוות שירותי אינסטלציה – עושים הכל בשבילכם!
גם אתם נתקלתם בסתימה, בנזילה או במקרים אחרים שדורשים עבודה של אינסטלטור? בואו להכיר את החברה המקצועית ביותר שתבצע עבורכם את כל שירותי האינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר – חברת הצוות שירותי אינסטלציה – טלפון 0525452655

לקבל שירות: 052-5452655

קצת עלינו

משרדיה של חברת הצוות שירותי אינסטלציה ממוקמים ברחוב יגור בתל אביב. משם, מעניקה חברת הצוות שירותי אינסטלציה שירות מקצועי לתושבי תל אביב, גבעתיים והסביבה. חברת הצוות שירותי אינסטלציה מציגה ללקוחותיה מעל 20 שנות ותק בתחומי האינסטלציה השונים, וכך מאפשרת לכל אחד ואחת מן הלקוחות שלנו ליהנות מן השירותים המקצועיים ביותר, עם ניסיון ומיומנות אשר תורמים כה רבות לאיכות העבודה. השירות המקצועי של הצוות שירותי אינסטלציה מאפשר לכם ליהנות מצנרת איכותית, עם תיקונים שמחזיקים מעמד לאורך שנים רבות, והתקנות איכותיות במיוחד, ללא תקלות.

השירותים שלנו

חברת הצוות שירותי אינסטלציה מבצעת עבורכם מגוון שירותי אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר. עם חברת הצוות שירותי אינסטלציה תוכלו ליהנות משירות של התקנת כלים סניטריים כמו גם של צנרת חלקית או מלאה; לבצע תיקונים של נזילות תוך איתור מדויק של מקור הנזילה באמצעות מכשור מתקדם ואיכותי; לפתוח סתימות בכל סוגי הצנרות; וגם ליהנות מטיפול מקצועי בצנרת הביוב בכל מקרה של סתימה או בעיה. חברת הצוות שירותי אינסטלציה דואגת להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, על מנת שתוכלו ליהנות מן העבודה שבצעה לאורך זמן רב מאד ללא תקלות או בעיות.

אודות

למה אנחנו?

כי הצוות שירותי אינסטלציה היא חברת האינסטלציה המובילה באזור המרכז. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה בכל אזור תל אביב, גבעתיים והסביבה, ומאפשרים לכם ליהנות באופן מהיר ביותר מן השירות הטוב ביותר. כי הצוות שירותי אינסטלציה מביאה אליכם ניסיון ומיומנות, ומטפלת עבורכם בכל סוגי הבעיות הקיימת במערכות האינסטלציה השונות. כי כשאתם מחפשים שירותי אינסטלציה, אתם יודעים שאתם צריכים לפנות אל המומחים, אל הטובים ביותר בתחום. ואלה – אנחנו.

רוצים לקבל שירות אינסטלטור מקצועי באמת?
פנו עוד היום לחברת הצוות שירותי אינסטלציה ותיהנו מן השירות האישי והמקצועי שלנו!