אינסטלטור באזור המרכז – אבן גבירול

אינסטלטור בתל אביב- ברזים

רבים  מאתנו מכיר את התחושה הלא נעימה הכרוכה בהחלפת ברז שהחליד ממש זמן מועט לאחר שנרכש בחנות לכלים סניטריים, לרחוץ כלים בברז שמתיז מים מצדדיו אינה חוויה נעימה  , גם לפתוח את ארון המטבח שמתחת לכיור ולגלות בריכה קטנה בו , אינו דבר שאנו רוצים כאשר רוכשים ברזים למטבח ולחדר האמבטיה. כדי למנוע עגמת נפש ואי נוחות בקניית ברזים לבית חשוב לברר את כל הפרטים הנחוצים לפני הרכישה. ניתן לעשות זאת בעזרת אתרי אינטרנט שונים המתמחים במתן ייעוץ או אצל אינסטלטור בתל אביב שישמח לתת לכם את כל  המידע בנוגע לברזים איכותיים בעבורכם.

אינסטלטור בתל אביב אחראי על התקנת כלים סניטריים בבית- כמו ברזים, כיורים ועוד ולכן דווקא הוא יכול לסייע לכם בבחירת כלים סניטריים מתאימים. ישנן ברזים מחומרים שונים ולכל חומר יש יתרונות וחסרונות משלו. כמובן שטווח המחירים רחב ומשתנה בהתאם לסוג הברז . ישנם ברזים עמידים יותר או פחות לדוגמא, ברזי פליז הינם ברזים עמידים וכבדים ואילו ברזי אלומיניום קלים יותר אך גם האיכות שלהם בהתאם. גמורים בגוון כרום ניקל עמידים יותר  ואילו גימורי נחושת, ניקל או נירוסטה עדינים יותר.

סוגי ברזים

קיימים בשוק כמה סוגי ברזים ולפני שמחליטים לרכוש אחד מהם חשוב לדעת מהם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם:

  1. ברז פרח- ברז פרח הוא ברז מיושן יחסית ונפוץ מאוד, הברז מוזן מתחת לכיור המטבח ומתוך ארון המטבח ומותקן על השיש או על הכיור לפי בחירה. יש בו שני יתרונות, ניתן לצרף לברז צינור נשלף גמיש לצורך שטיפת משטח השיש. צינור נשלף הוא כלי סניטרי שימושי ונוח ביותר.
  2. ברז קיר- מותקן כעשרים ס"מ מעל לשיש או לכיור . ברז קיר יש למקמו באופן מדויק לפני התקנת ארונות המטבח ולכן לפני התקנתו כל התכניות של המטבח אמורות להיות מדויקות וסופיות. בברז קיר אין אפשרות להתקין ברז נשלף , לעומת זאת, ברז קיר מדגיש את העיצוב שלו ומשווה למטבח או לחדר האמבטיה מראה מעוצב ויוקרתי.

לפני רכישת ברזים יש לבחון את היתרונות מול החסרונות ולבדוק מה מתאים לצרכים שלכם. אינסטלטור בתל אביב יתקין לכם את הברזים שתבחרו כך שיהיו מחוברים למערכת המים בבית.

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן