אינסטלטור באזור המרכז – בזל

אינסטלטור בתל אביב

בדרך כלל כשעומדים בפני שיפוץ הבית, מתכננים את רשמית האביזרים החדשים שיש לרכוש על מנת להתקינם תוך כדי השיפוץ. אחד האביזרים השימושיים ביותר בבית הוא האסלה. האסלה נעשה שימוש תמידי ותדיר ולכן חשוב לדעת היטב את האופציות הקיימות בשוק, ההבדלים ביניהן ויתרונות וחסרונות של אפשרות.

סוגי אסלות וההבדלים ביניהן

בבואכם לרכוש אסלה לחדר האמבטיה ו/או השירותים תתקלו בשלושה סוגי אסלות: הסוג הראשון, האסלה הרגילה המונחת על הרצפה כשמעליה מיכל ניאגרה, הסוג השני הוא אסלת חרס בה המושב ומיכל הניאגרה מחוברים יחד ליחידה אחת ואסלה תלויה שאינה עומדת על הרצפה והניאגרה שלה סמויה מאחורי  הקיר ואינה נראית לעין.  היות והשימוש באסלה הוא תדיר חשוב מאוד שתהיה מספיק פונקציונאלית, נוחה לשימוש וקלה לניקוי. האסלה תהיה מצוידת במיכל להדחה על מנת להדיח את הפסולת למי הביוב. מחירה של אסלה תלויה נע בין 1000 ₪ ל-4000 ₪, לעומת זאת מחירה של אסלה סטנדרטית נע בין 200 ₪ ל- 1200 ₪, תלוי בסוג החומר ממנו היא עשויה.

יתרונות של אסלה סמויה

אסלה סמויה טובה יותר מאסלה רגילה בעיקר בשל העובדה שניתן לנקות אותה מכל צדדיה בצורה יסודית כולל הקירות שלצדה והרצפה שמתחתיה. באסלה רגילה הניקיון ההיקפי מכל צדיה מתאפשר בקושי רב יותר ולא תמיד ניתן להגיע לכל הפינות והחורים. אסלה תלויה היא אסלה מודרנית וחדשנית יותר ורבים רוצים להעניק לחדרי האמבטיה שלהם מראה יוקרתי וחדשני. עם זאת הניאגרה הסמויה מייקרת מאוד את המעלות של האסלה התלויה. אסלה תלויה מקבלת בדרך כלל אחריות לטווח ארוך ביותר בגלל המורכבות שלה.

בחירת אסלה עם  אינסטלטור בתל אביב

חשוב לבדוק שהאסלה הינה קלה לניקוי ואינה אוגרת כתמים ולכלוך, יש לבדוק את החומר ממנו היא עשויה, יש לבדוק שהיא מוצבת ביציבות כדי שלא תיפול ותשבר. כדי להחליט על האסלה הטובה ביותר עבורכם כדאי להתייעץ עם אינסטלטור בתל אביב שיבצע בעבורכם את עבודות השיפוצים בחדרי האמבטיה והשירותים על מנת להיות בטוחים שהאסלה שבחרתם אכן איכותית מספיק ותואמת את הטעם האישי שלכם .

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן