אינסטלטור באזור המרכז – דיזנגוף

כיורים- כל הסוגים

כיום קיים בשוק מגוון רב של כיורים מכל הסוגים, הצבעים והחומרים. כדי שלא תתבלבלו מהמבחר העצום ותדעו להביא לאינסטלטור בתל אביב את הכיורים המתאימים ביותר בשבילכם ,  הבאנו לפניכם פרוט של הנקודות שעליהן יש לשים לב בבואכם לקנות כיור למטבח או לחדר האמבטיה.

ישנם כמה גורמים חשובים שיש להתייחס אליהם:

 1. ייעוד הכיור- למה אמור לשמש הכיור?
 2. התקציב שעומד לרשותנו- מהו?
 3. מיקומו של הכיור- היכן אנו רוצים להציב את הכיור?
 4. גודלו של הכיור- האם גודל הכיור מתאים למיקום בו יותקן?
 5. מהם החומרים המרכיבים את הכיור?
 6. כיור נסתר בתוך משטח העבודה או כיור מותקן בפני עצמו?

וכעת נפרט:

 1. יעוד הכיור- אם הכיור משמש לשימוש יומיומי כמו כיור מטבח חשוב לשים לב על נוחות ופונקציונאליות יותר מאשר במקרה שהכיור מוצב בפינת נוי לא שימושית בבית.
 2. התקציב- כיום קיימים כיורים רבים במגוון חומרים ועיצובים, יחד עם זאת גם העלויות משתנות ועליכם להחליט מראש מהו התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע למטרה .
 3. מיקומו של הכיור- אם הכיור יוצב במקום נסתר בתוך הבית, יתכן שחבל להשקיע כסף על עיצוב יפה ומיוחד מכיוון שממילא הכיור לא יהיה כל כך נראה לעין.
 4. גודלו של הכיור ביחס למיקומו- לעיתים רוכשים כיור מעוצב ויפה ולבסוף כשמתקינים אותו במקום המיועד לו בבית, מגלים שהכיור אינו מתאים לגודל החדר ויוצר צפיפות ואי – נוחות במקום.
 5. חומרים – אם בעבר היו הכיורים עשויים בעיקר מחרס, כיום ישנם כיורים העשויים במגוון של חומרים כמו : נירוסטה, זכוכית, חרס מעוצב, כיור קוריאן וכיור אמיל. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות, לכן חשוב להתוודע ליתרונות ולחסרונות של כל אופציה ולהחליט מה מתאים לשימוש הספציפי שלכם, על מה תוכלו להתפשר ועל מה לא. תוכלו להיוועץ באינסטלטור בתל אביב שיסייע לכם בבחירת הכיורים שמתאימים ביותר לכם ולכל מערכת הצנרת בבית.
 6. סוג הכיור- נכון להיום קיימים שלושה סוגי כיורים: האחד, כיור בגובה משטח העבודה או השיש- לכיור זה יתרונות רבים וגם חסרונות, כיור בהתקנה עליונה- מעוצב ויפה אך מצמצם את המקום שמסביבו, הסוג השלישי הוא כיור אינטגרלי- מגיע כיחידה אחת ללא נקודות חיבור וקו תפר. גם לכיור זה יתרונות וחסרונות ויש להחליט מה נכון בשבילכם ומתאים לצרכיכם.

בחירת כיור שיתאים לכל צרכיכם הינה משימה חשובה וכדאי להתייעץ עם האינסטלטור שיתקין את הכיור כדי לוודא שהכיור מתאים מכל הקריטריונים שצוינו לעיל.

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן