אינסטלטור ביפו

סכסוכי שכנים ופתרונות כשיש נזילה בתקרה 
כל מה שרציתם לדעת על התמודדות עם נזילות תקרה!

אין ספק כי אחד הדברים הכי מעצבנים שיכולים לקרות לבעל דירה – הוא נזילה. אובדן ימי עבודה או שעות עבודה, הזמנת בעל מקצוע, פתרון הבעיה באופן זמני או לטווח רחוק ולעיתים רבות – הוצאה כלכלית כבדת משקל – מהווים רק חלק משלל האירועים לאחר מציאת נזילה. מה נעשה כאשר אנו גרים בבניין והדירה שמעלינו יוצרת נזילה אשר באה לידי ביטוי בתקרת ביתנו? ומה אם אצלנו הנזילה והשכנים דורשים שנתקנה בהקדם האפשרי? כל התשובות לפניכם!

נזילה בתקרה – מה עושים ואת מי מזמינים?

כאשר גילינו כי יש נזילה בתקרה, צורך בבדיקה של דרגת הרטיבות. בידקו בכמה אזורים שונים ברחבי הבית על מנת לוודא בדיוק היכן הנזילה מתרחשת והיכן היא פורצת בצורה חזקה יותר. בנוסף, בידקו את הדירה העליונה על מנת לוודא כי אכן הרטיבות מגיעה ממנה ונסו לראות מה מקורה – ברז מים של מכונת הכביסה? דוד שהתפוצץ? צנרת הבית כולה וכו'.
לאחר הבדיקה הראשונית, יש לקרוא לבעל מקצוע, דוגמת אינסטלטור ביפו, על מנת שיוודא בעיניים מקצועיות מה היקף הבעיה. מחיר השירות יכול לנוע בין מאות ועד אלפי שקלים לתיקון נזילה מהשורש.

אינסטלטור ביפו הוא אחד מבעלי המקצוע המנוסים והיעילים ביותר לאיתור נזילות. בעל מקצוע אחראי יתקן את הנזילה מהשורש ואף ידע להעריך כמה זמן הדבר ייקח. במקרה של סכסוך שכנים יש לבדוק נוסף על הזמנת אינסטלטור ביפו כי הצד השני, השכן האחראי על הנזילה, מעוניין לתקנה ולהסדיר זאת עם הביטוח על הדירה. בנוסף לכך, יש צורך לוודא מה המהירות בה תתוקן הנזילה האם הדבר מצריך יציאה מהבית באופן זמני, על מנת להסדיר זאת עם השכן ולהגיע למצב בו שני הצדדים מרוצים. לעיתים רחוקות יש צורך בהתערבות משפטית והוצאת מכתב של עורך דין על מנת לגרום לשכן האחראי על הנזילה לתקן את הנזילה במהירות ויעילות. יש לקוות כי לא תגיעו למצב כזה.

תיקון נזילות מהשורש – ותשמרו על שלום בבניין!

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן