אינסטלטור ברמת אביב

שירותים רגילים – או שירותים תלויים?

בבנייה או שיפוץ של חדר האמבטיה והשירותים, אנשים רבים מתלבטים בין מספר סוגים של אסלות. אפשרות אחת היא זו של שירותים רגילים, אשר מתחברים לרצפת חדר האמבטיה, עם ניאגרה סטנדרטית המחוברת אל האסלה. אפשרות שניה היא של שירותים תלויים, כלומר אסלה המחוברת אל הקיר בלבד, לרוב עם ניאגרה סמויה, שמותקנת בתוך הקיר. מה עדיף? אינסטלטור בתל אביב יוכל להתקין עבורכם את שתי האפשרויות, ואתם צריכים רק לבחור.

שירותים תלויים או שירותים רגילים

לכל אחד מסוגי האסלות ישנם, כמובן, יתרונות וחסרונות. אסלה רגילה היא אסלה פשוטה להתקנה, וכאשר מתקינים אותה, לא צפויים סיבוכים או התארכות יתרה של ההתקנה. עם זאת, שירותים רגילים הם בעלי מראה פשוט, ולא מאד אסטטי, מה שגורם לאנשים רבים להעדיף דווקא את האפשרות השנייה. שירותים רגילים הם גם זולים יותר משירותים תלויים. לעומתם, שירותים תלויים דורשים התקנה מורכבת יותר, במיוחד אם מדובר בשירותים בעלי ניאגרה סמויה. ההתקנה של שירותים תלויים צריכה להיעשות במהלך ההתקנה של הצנרת כולה בחדר האמבטיה, לפני הסגירה והחיפוי של הקירות, מה שדורש עבודה מתוכננת מראש, או לחילופין שיפוץ מאסיבי יחסית. לכן, גם המחיר של שירותים אלה יקר יותר. שירותים תלויים הם אסטטיים ונעימים מאד לעין, והם גם פרקטיים מאד – קל מאד לנקות אותם, לעומת שירותים רגילים שניקיונם מורכב יחסית. הבחירה בין האפשרויות, אם כן, צריכה להתבסס על התקציב המתאפשר, ועל העיצוב של חדר האמבטיה או השירותים.

אינסטלטור בתל אביב

כאשר מתקינים אסלה בשירותים או בחדר האמבטיה, חשוב לעשות זאת על ידי אינסטלטור מקצועי ובעל ניסיון. אינסטלטור בתל אביב יכול להתקין עבורכם כל סוג של אסלה, אך חשוב מאד לבחור באינסטלטור מקצועי ומיומן, אשר יכול לבצע עבודה באיכות גבוהה. הדבר חשוב במיוחד אם אתם בוחרים בהתקנה של שירותים תלויים, שהיא מורכבת יותר ודורשת מיומנות רבה יותר. כאשר בוחרים אינסטלטור בתל אביב, חשוב לבדוק מראש שהוא אכן מסוגל לבצע את העבודה הזו בצורה מקצועית ואיכותית.

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן