אינסטלטור 24 שעות

מערכת המים הביתית מורכבת משני חלקים עיקריים- 1. צנרת אספקת מים 2. צנרת לניקוז מי הביוב.

עבור ניקוז המים המשומשים מותקנת מערכת של צנרת הביוב, צינורות אלו מובילים את המים המשומשים למקום המתאים להם.

לאן באמת מזרימים את המים המלוכלכים שלנו? התשובה לשאלה משתנה ממקום למקום ומאזור אחד למשנהו. אך ראשית נציין את האלטרנטיבה הטובה והמומלצת ביותר לשמירה על עולם ירוק. הטוב ביותר להזרים את המים הללו למתקן טיהור. שם יעברו המים תהליך של טיהור וניקיון. המים לאחר ביצוע התהליך אמנם לעולם לא יתאימו לשימוש רגיל ולשתייה, אך בהחלט אפשר יהיה להשקות בהם שדות או להפנות אותם לשימושי תעשייה. אכן חלק ממי הביוב בישראל מועברים למתקני טיהור ומטופלים בצורה זו. אך יש יישובים וערים שעדיין לא נהנים ממערכת כזו. שם המים מגיעים לבורות ביוב.

מה קורה בבורות הביוב?

המים שבבורות הביוב זורמים בחלקם אל הים, וחלק מהמים נספגים במקום. ואכן במקרים רבים יש צורך לבצע שאיבות ביוב, וזאת בעקבות סתימות שנוצרות. במקרים של סתימה יש לפנות אל אינסטלטור 24 שעות בתל אביב בשביל לבצע פתיחת סתימות מקצועית. במקרים רבים יש צורך לבצע שאיבה בעזרת ביובית. ביובית הוא מכשיר מתקדם ששואב את המים מתוך הבור, ולאחר השאיבה מתבצע ניקיון של הבור והוצאת כל הגורמים המפריעים כמו חיתוך שורשים בביוב. הוצאת המפריעים תסייע לשימוש נכון ויעיל בבור לאחר ביצוע השאיבה. כך יחזור בור הביוב לשמש בצורה נאותה ולספוג את מי הביוב בצורה יעילה. לשמירה על איכות הסביבה.

אמנם חשוב לדעת שבשביל לתחזק בצורה נכונה וראויה את הבורות, יש לבצע תחזוקה שוטפת ולפנות מעת לעת אל אינסטלטור 24 שעות מקצועי ומומלץ בשביל להזמין שאיבה. כך תמנעו מבעוד מועד תקלות או סתימות בלתי רצויות, ותחסכו מהסביבה שלכם זיהומים ותקלות אינסטלציה מציקות שפוגעות בסדר היום שלכם ושל הסביבה.

לצורך פינוי יעיל של מי השפכים, חשוב לתחזק את בורות הביוב ולפנות אל אינסטלטור שיבצע שאיבת מים בעזרת ביובית. כך נחסכות תקלות ונמנעים נזקים חמורים יותר – בשביל לשמור על איכות הסביבה שלכם.