אינסטלטור 24 שעות

מערכת המים הביתית מורכבת משני חלקים עיקריים- 1. צנרת אספקת מים 2. צנרת לניקוז מי הביוב.

עבור ניקוז המים המשומשים מותקנת מערכת של צנרת הביוב, צינורות אלו מובילים את המים המשומשים למקום המתאים להם.

לאן באמת מזרימים את המים המלוכלכים שלנו? התשובה לשאלה משתנה ממקום למקום ומאזור אחד למשנהו. אך ראשית נציין את האלטרנטיבה הטובה והמומלצת ביותר לשמירה על עולם ירוק. הטוב ביותר להזרים את המים הללו למתקן טיהור. שם יעברו המים תהליך של טיהור וניקיון. המים לאחר ביצוע התהליך אמנם לעולם לא יתאימו לשימוש רגיל ולשתייה, אך בהחלט אפשר יהיה להשקות בהם שדות או להפנות אותם לשימושי תעשייה. אכן חלק ממי הביוב בישראל מועברים למתקני טיהור ומטופלים בצורה זו. אך יש יישובים וערים שעדיין לא נהנים ממערכת כזו. שם המים מגיעים לבורות ביוב.

מה קורה בבורות הביוב?

המים שבבורות הביוב זורמים בחלקם אל הים, וחלק מהמים נספגים במקום. ואכן במקרים רבים יש צורך לבצע שאיבות ביוב, וזאת בעקבות סתימות שנוצרות. במקרים של סתימה יש לפנות אל אינסטלטור 24 שעות בתל אביב בשביל לבצע פתיחת סתימות מקצועית. במקרים רבים יש צורך לבצע שאיבה בעזרת ביובית. ביובית הוא מכשיר מתקדם ששואב את המים מתוך הבור, ולאחר השאיבה מתבצע ניקיון של הבור והוצאת כל הגורמים המפריעים כמו חיתוך שורשים בביוב. הוצאת המפריעים תסייע לשימוש נכון ויעיל בבור לאחר ביצוע השאיבה. כך יחזור בור הביוב לשמש בצורה נאותה ולספוג את מי הביוב בצורה יעילה. לשמירה על איכות הסביבה.

אמנם חשוב לדעת שבשביל לתחזק בצורה נכונה וראויה את הבורות, יש לבצע תחזוקה שוטפת ולפנות מעת לעת אל אינסטלטור 24 שעות מקצועי ומומלץ בשביל להזמין שאיבה. כך תמנעו מבעוד מועד תקלות או סתימות בלתי רצויות, ותחסכו מהסביבה שלכם זיהומים ותקלות אינסטלציה מציקות שפוגעות בסדר היום שלכם ושל הסביבה.

לצורך פינוי יעיל של מי השפכים, חשוב לתחזק את בורות הביוב ולפנות אל אינסטלטור שיבצע שאיבת מים בעזרת ביובית. כך נחסכות תקלות ונמנעים נזקים חמורים יותר – בשביל לשמור על איכות הסביבה שלכם.

שירותי אינסטלטור בתל אביב 24 שעות

מחפשים אינסטלטור 24 שעות בתל אביב והסביבה? אם כן, הגעתם למקום הנכון. חברת הצוות שירותי אינסטלציה פועלת מרחוב יגור בתל אביב ומכאן אנו מספקים את שירותינו המקצועיים לתושבי העיר וכן לגבעתיים והסביבה. אנו מחזיקים בניסיון רב לאור יותר משני עשורים של עבודה וותק בענף האינסטלציה על תחומיו השונים, דבר המאפשר לנו לתת מענה שלם לכל לקוח פרטי או עסקי.

לקוחותינו נהנים משירותי מקצועי ומסור ביותר של אינסטלטור בתל אביב 24 שעות, עם ניסיון ומיומנות ברמה גבוהה ביותר, התקנות איכותיות במיוחד, צנרת מצוינת, מענה מהיר ככל האפשר לקריאות, וכל זאת במחירים הוגנים. אנו מסוגלים לטפל בכל סוגי הבעיות במערכות האינסטלציה, פנים וחוץ כאחד, לרבות פתיחת סתימות, איתור ותיקון של נזילות, החלפת צנרת מים, עבודות ביוב למיניהן, החלפה וניקוי של מרזבים, הוספת נקודות מים וביוב, הגברה של לחץ המים בבתים, דירות, משרדים ועסקים, ועוד. על כן, אנו מהווים את הכתובת הנכונה לכל שירותי האינסטלציה, ומזמינים גם אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים.

זמינות מסביב לשעון

כאמור, אנו מספקים שירותי אינסטלטור 24 שעות. מדובר בשירות חיוני ונדרש במצבים שונים. ראשית, אנו מכסים את כל שעות העבודה הרגילות במהלך היום לצורך ביצוע עבודות אינסטלציה שגרתיות הנחוצות על ידי לקוחותינו. אבל אנו גם נמצאים בשבילכם מסביב לשעון ובהחלט יכולים להגיע בשעות בלתי שגרתיות עקב מצבים שונים. כך למשל, לעיתים דווקא בשעות הערב והלילה מתרחש פיצוץ בצנרת המוביל לנזילה משמעותית ואף להצפה, שאי אפשר להמתין לפתרונה עד ליום המחרת. דוגמא נוספת היא בור או מערכת ביוב שעלו על גדותיהם וכאן כאן יש לספק פתרון מהיר ויעיל מבלי לחכות. מעבר לכך, ישנם מצבים שגם עם ניתן להמתין עימם עד למחר או אפילו כמה ימים, הלקוח אינו מעוניין או יכול להרשות לעצמו לעשות זאת. לדוגמא, אם במרכז מסחרי או במשרד השירותים נסתמים בשעות אחר הצהריים ולמעשה אינם ניתנים לשימוש, הרי שלא ניתן להמתין עד למחר כאשר אנשי האינסטלציה יגיעו רק בצהריים. יש לתת פתרון מהיר ולקבל את השירותים תקינים לחלוטין לקראת יום הפעילות הבא – וכבר בבוקר. בכל המקרים האלו ונוספים אנו עומדים לרשותכם עם מענה בכל שעות היממה.

אילו שירותים אנו מספקים?

שירותי אינסטלטור בתל אביב 24 שעות שמספקת חברתנו חולשים על תחומים רבים. לא נוכל לתאר את כולם ובהרחבה במאמר זה לכן נביא בפניכם כמה דוגמאות עיקריות.

  • פתיחת סתימות – אנו אמונים על פתיחה מהירה ומקצועית של סתימות במטבח, בביוב, בחדר הרחצה וכדומה, ונדאג שהצנרת שלכם תהיה תקינה וזורמת בצורה מלאה וחלקה.
  • איתור ותיקן נזילות – חברתנו עושה שימוש באמצעים מתקדמים וחכמים לצורך איתור נזילות, כגון מצלמה תרמית ופרוטימטר. מדובר באמצעים המאפשרים לגלות את מקור הנזילה, גם אם הוא נסתר מהעין, מבלי ליצור נזקים מיוצרים במבנה. לאחר האיתור, אנו בהחלט מסוגלים לתת פתרון לכל בעיית רטיבות שהתגלתה ולפתור אותה באופן מקצועי, נכון ועמיד לטווח ארוך.
  • החלפה של צנרת מים – לא פעם בדירות, בתים ומשרדים בתל אביב יש בעיה בצנרת המים המצריכה לא רק תיקון אלא גם החלפה, למשל עקב נזילות בצנרת הראשית או נזילות וקורוזיה בחיבורים. במקרים אלו אנו אמונים על החלפה מקצועית, יעילה ומהירה של הצנרת על כלל המרכיבים הנדרשים.
  • התקנה של כלים סניטריים – כאשר אנשים משפצים את דירתם הדבר כולל לא פעם את המטבח או חדר האמבטיה, בהם יש כלים סניטריים כמו כיורים, מקלחונים, אמבטיות, אסלות, ברזים וכדומה. אנו אמונים על התקנה איכותית ומקצועית של כלים סניטריים.
  • הוספה של נקודות ביוב ומים – כאשר משפצים דירות או מכניסים לבית מכשיר קצה כמו מכונת כביסה, צריך לא פעם להוסיף נקודות חדשות עבור כיורים, פתחי ביוב וכדומה. אנו מוסיפים נקודות ביוב ומים בדירות, בתים ומשרדים בתל אביב במקצועיות ובמחירים הוגנים.
  • הגברה של לחץ המים – לעיתים קרובות דירות ישנות בתל אביב סובלות מבעיה של לחץ מים נמוך, דבר המעיב על איכות החיים ומקשה להשתמש כרצוי בכיור לשטית הכלים, במקלחות לרחצה ועוד פעולות של שגרה. אנו אמונים על הגברת לחץ המים בדירות כאלו ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות משימוש נוח ויעיל יותר בברזים.
  • ניקוי והחלפה של מרזבים – חברתנו מעניקה טיפולים הולמים למרזבים, עם שירות שרצוי להזמינו עוד לפני שהחורף והגשמים מגיעים לתל אביב. סתימות במרזבים עלולות בהחלט לגרום לבעיות כגון נזילות והצפות, והם יכולים להיסתם על ידי פסולת, עלים, ענפים, אבק, חול, קיני יונים ועוד. חברתנו דואגת לכך שהמרזב שלכם יהיה נקי, מוכן ותקין לקראת החורף.
  • עבודות ביוב – אנו מספקים מענה לכל עבודות הביוב הנדרשות ולכל בעיה במערכת, בין אם מדובר בהצפה, בסתימה, בצורך להחליף שוחות, בשורשי עצים שפוגמים בצנרת הביוב, ועוד. חברתנו מחזיקה בכל הציוד והניסיון הדרוש על מנת לפתור את הבעיות האלו באופן נכון ויעיל.
צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן