איתור ותיקון נזילותאיתור ותיקון נזילות

איתור ותיקון נזילות – שמים סוף לנזילה!
אנו מספקים מענה לכל בעיות הנזילות, תיקון נזילות, תיקון צנרת ביוב ואינסטלציה בכל אזור תל אביב והסביבה.
אם נתקלתם בבעיה במערכת האינסטלציה שלכם או אם אתם סובלים מבעיות של נזילות חוזרות ונשנות בעלי המקצוע המומחים שלנו יוכלו לסייע לכם לשים סוף לנזילה.

אנו מקפידים על עמידה בזמני עבודה המתואמים מראש מול הלקוח, על אמינות השירות ויחס אישי!

052-5452655

כך נראית נזילה בצנרת

איתור ותיקון נזילות

איתור נזילות

איתור נזילות

אם אתם סובלים מנזקי נזילות בבית, בבית העסק או בנכס אשר ברשותכם חשוב לדעת כי שירות איתור נזילות הוא השלב הראשוני על מנת לפתור את הבעיה. לעיתים אנשים סובלים מנזילה במערכת האינסטלציה שלהם החוזרת על עצמה גם לאחר תיקונים של אנשי מקצוע רבים מצב זה מתרחש בשל כשל באיתור הנזילה. אנחנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה מתמחים בשירות איתור נזילות באמצעות ציוד מתקדם המאפשר לנו לזהות את מקור הנזילה ולספק פתרון סופי לנזילה.

תיקון נזילות

איתור ותיקון נזילות

חברות רבות מספקות שירותי איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אך אצלנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה מספקים ללקוחותינו גם את הפתרון לנזילה.

איתור נזילות הוא השלב הראשוני המאפשר לנו לדעת את מקור הנזילה האמיתי. לאחר שאיתרנו את מקורה של הנזילה אנו מתחילים את עבודות תיקון נזילות המתבצעות על ידי אנשי המקצוע המומחים שלנו.

החלפת צנרת

צינורות להחלפת צנרת

לעיתים במהלך עבודות איתור ותיקון נזילות אנו מגלים כי ישנו צורך בעבודה נוספת על תיקון הנזילה והיא – החלפת צנרת מים.

עבודות החלפת צנרת מים לא תמיד פשוטות ודורשות עבודות נלוות כמו הרמת ריצוף, שבירת קירות ועוד. חברתנו הצוות שירותי אינסטלציה מתמחה בכל עבודות החלפת צנרת מים עקב נזילות או נזקים אחרים שנגרמו לה.

חברה מקצועית

איתור ותיקון נזילות

אצלנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה מתחייבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר של איתור ותיקון נזילות, החלפת צנרת מים וטיפול בכל הבעיות הנלוות.

אנו מקפידים על עמידה בזמני עבודה המתואמים מראש מול הלקוח, על אמינות השירות ויחס אישי וכמובן על מחירים אטרקטיביים לכל סוגי עבודות איתור ותיקון נזילות.

לאיתור ותיקון נזילות עם מצוות המומחים שלנו
צרו קשר עוד היום 052-5452655 שירותי אינסטלציה מקצועיים / תל אביב / גבעתיים / מרכז הארץ