נגן וידאו

איתור ותיקון נזילות צנרת

איתור ותיקון נזילות – שמים סוף לנזילה!
אנו מספקים מענה לכל בעיות הנזילות, תיקון נזילות, תיקון צנרת ביוב ואינסטלציה בכל אזור תל אביב והסביבה.
אם נתקלתם בבעיה במערכת האינסטלציה שלכם או אם אתם סובלים מבעיות של נזילות חוזרות ונשנות בעלי המקצוע המומחים שלנו יוכלו לסייע לכם לשים סוף לנזילה.

אנו מקפידים על עמידה בזמני עבודה המתואמים מראש מול הלקוח, על אמינות השירות ויחס אישי!

איתור נזילות

אם אתם סובלים מנזקי נזילות בבית, בבית העסק או בנכס אשר ברשותכם חשוב לדעת כי שירות איתור נזילות הוא השלב הראשוני על מנת לפתור את הבעיה. לעיתים אנשים סובלים מנזילה במערכת האינסטלציה שלהם החוזרת על עצמה גם לאחר תיקונים של אנשי מקצוע רבים מצב זה מתרחש בשל כשל באיתור הנזילה. אנחנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה מתמחים בשירות איתור נזילות באמצעות ציוד מתקדם המאפשר לנו לזהות את מקור הנזילה ולספק פתרון סופי לנזילה.

תיקון נזילות

חברות רבות מספקות שירותי איתור נזילות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אך אצלנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה מספקים ללקוחותינו גם את הפתרון לנזילה. איתור נזילות הוא השלב הראשוני המאפשר לנו לדעת את מקור הנזילה האמיתי. לאחר שאיתרנו את מקורה של הנזילה אנו מתחילים את עבודות תיקון נזילות המתבצעות על ידי אנשי המקצוע המומחים שלנו.

החלפת צנרת

לעיתים במהלך עבודות איתור ותיקון נזילות אנו מגלים כי ישנו צורך בעבודה נוספת על תיקון הנזילה והיא – החלפת צנרת מים. עבודות החלפת צנרת מים לא תמיד פשוטות ודורשות עבודות נלוות כמו הרמת ריצוף, שבירת קירות ועוד. חברתנו הצוות שירותי אינסטלציה מתמחה בכל עבודות החלפת צנרת מים עקב נזילות או נזקים אחרים שנגרמו לה.

חברה מקצועית

אצלנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה מתחייבים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר של איתור ותיקון נזילות, החלפת צנרת מים וטיפול בכל הבעיות הנלוות. אנו מקפידים על עמידה בזמני עבודה המתואמים מראש מול הלקוח, על אמינות השירות ויחס אישי וכמובן על מחירים אטרקטיביים לכל סוגי עבודות איתור ותיקון נזילות.

איתור נזילות מקצועי, יעיל ומהיר

לא פעם סובלים מבנים פרטיים ומסחריים מבעיות שרטיבות שמקורן בנזילות. למצבים אלו יש סיבות רבות ושונות בעוד הרטיבות פוגעת באיכות החיים במבנה ובתכולה שלו, ויש לטפל בבעיה במהירות וביעילות. למעשה, בעיית רטיבות שאינה מטופלת כראוי ומהר עלולה בהחלט להחמיר וליצור נזקים שתיקונם יהיה מורכב ויקר. חברת הצוות שירותי אינסטלציה מתמחה בכל הקשור אל איתור נזילות ממוקד ועם מינימום נזקים למבנה, המבוסס על ניסיון רב בתחום ועל שימוש באמצעים מתקדמים כמו מצלמה תרמית.

כיצד ניתן לגלות נזילות?

ראשית, יש להבין כי יכולות להיות סיבות רבות לנזילות, למשל פגם כלשהו בצנרת שהתבלתה, לחץ מים גדול מדי שהוביל לפיצוץ, בעיות איטום בגג המבנה או בקירותיו, נזילה שמקורה מהדירה העליונה, ועוד. לעיתים הבעיה גלויה מאוד לעין וניכרת למשל בכתמים של עובש על הקירות, בטיח סדוק ומתקלף, ואפילו בנזילה של ממש ובהצפה. ואולם, גם אם רואים על פני הקיר או התקרה או הרצפה סימנים לרטיבות, מקור הנזילה עצמו יכול להיות פחות ברור וגלוי לעין. כמו כן, ישנם מצבים שבהם אין שום סימן לנזילה מלבד חשבון המים שנעשה גבוה מהרגיל באופן חריג ומצביע על הבעיה.

על כן, גילוי של נזילות הולך בהתחלה מהקל אל הכבד. לדוגמא, אם ישנו חשבון מים חריג מתחילים בסגירה של הברז הראשי ומסתכלים אם השעון ממשיך להסתובב. אם יש סימנים ברורים לנזילה מתחילים לחפש במקורות היותר שכיחים וגלויים לעין, ולעיתים קרובות אנשים מהשורה יכולים לגלות את הנזילה ללא צורך בסיוע מקצועי. יחד עם זאת, במקרים רבים איתור נזילה מצריך פנייה אל הצוות שירותי אינסטלציה. זאת מאחר שהמקור אינו כה ברור וגלוי לעין, ו/או מכיוון שיש בסופו של דבר גם לתקן את הנזילה כפי שאנו יודעים לעשות.

כאשר איש המקצוע שלנו מגיע לביתכם הוא מתחיל בבדיקה מקיפה, ההולכת מהקל אל הכבד, ובמידה שיתברר כי מקור הנזילה הוא במקום סמוי מהעין, כמו בצנרת העוברת בתוך הקירות או מתחת לרצפות, ייעשה שימוש באמצעים מתקדמים לצורך איתור נזילות באופן מדויק שאינו גורם נזקים. יש להבין כי עד לפני מספר שנים לא היו בידי מאתר נזילות כלים מקצועיים מתקדמים. המשמעות הייתה שבשביל למצוא את המקור של נזילה סמויה מהעין, היה צורך להשתמש בכלים כבדים כמו מקדחי בטון ופטישים, לפרק אריחים ורצפות, לעשות חורים גדולים בקירות וכן הלאה. מדובר היה בעבודות היוצרות לכלוך רב ונזקים, שרק תיקונם בפני עצמו היה יקר למדי. ואולם, כיום לצורך איתור נזילה בצנרת אנו עושים שימוש בכלים מתקדמים, המייתרים את הצורך בעבודות מאסיביות שיוצרות נזקים משמעותיים.

כך לדוגמא, איתור נזילה יכול להיעשות באמצעות מצלמה תרמית. זוהי מצלמה קטנה שנמצאת בסוף צינורית, כלומר סיב אופטי שאנו מחדירים למשל לתוך הצנרת או לתוך חור קטן בקיר. המצלמה יודעת לקלוט הפרשי טמפרטורות או את חותם האנרגיה של חומרים שונים, ולכן יודעת לזהות היכן בדיוק יש מים, כאשר את התמונה אנו רואים על הצג. מכאן שאפשר לגשת ישירות אל מקור הנזילה מבלי לבצע עבודות מורכבות ורציניות לשם כך. דוגמא נוספת היא מכשיר שנקרא פרוטימטר, ובו משתמשים לצורך איתור נזילה על ידי כך שהוא מזהה לחות. כלומר, המכשיר יודע לומר היכן בדיוק מצטברת לחות והיכן המקומות יבשים ותקינים, וגם כאן נמנעות עבודות שיצריכו תיקונים יקרים.

מדוע כל כך חשוב לאתר ולתקן נזילות בזמן?

חשוב להבין כי נזילות אינן מסתדרות מעצמן. נהפוך הוא, הן נוטות דווקא להחמיר ביחד עם הנזקים שהן גורמות. על כן, חשוב לפנות אל מאתר נזילות של חברתנו בהקדם האפשרי. הנזילות עצמן גורמות למספר בעיות משמעותיות. ראשית, הן פוגמות כמובן באיכות החיים בבית. אף אחד לא רוצה שעל הקירות או התקרה שלו יהיו כתמי עובש, קילופים או כתמי רטיבות, ואף אחד גם לא רוצה את הריחות הלא נעימים שמתלווים לפעמים לכתמים האלו. כמו כן, רטיבות מהווה מצע טוב להתפתחות חיידקים, ובסופו של דבר היא עלולה לפגום גם בבריאות האנשים השוהים בבית – בדגש על בעלי מערכת חיסונית חדשה כמו קשישים וילדים.

בנוסף לכך, בעיות רטיבות עלולות לפגום עם הזמן בתכולת הבית, בין אם מדובר בריהוט מעץ, ריצוף מעץ וכדומה, ובין אם בשטיחים ובפריטים נוספים. במקרים חמורים במיוחד, הרטיבות אף עלולה לגרום לפגיעות במרכיבי המבנה עצמו, ואף להצפות. יש להבין כי המים המצטברים באזור הצנרת מבחוץ עלולים להחליש אותה, ומעבר לכך בעיה כמו התנפחות של צינור או חיבור חלש עלולות בהחלט להתפוצץ יום אחד. על כן, כאשר ישנה נזילה המשמעות היא שצריך לבדוק את בריאות הצנרת ולתת לה פתרונות הולמים. לבסוף, בעיות רטיבות גם עלולות להתפשט אל מעבר לדירה עצמה, ולחלחל למשל אל הדירה שלמטה, דבר המוביל לסכסוכים לא נעימים עם השכנים.

עקב כל הסיבות האלו ואחרות, אנו ממליצים לפנות אלינו כדי שנבצע איתור נזילה בהקדם וניתן לה את הפתרון המקצועי וההולם.

דילוג לתוכן