אנסטלטור באזור המרכז – אלנבי

כיורים – כל הסוגים!

כאשר בונים בית חדש, אחד הדברים החשובים שיש להתקין בו הוא הכיורים. כיורי המטבח והאמבטיה, ולעיתים גם יורים נוספים בבית, משמשים למטרות של ניקיון והיגיינה, והם חשובים מאש לתפקוד היומיומי בבית. ישנם הרבה מאד סוגים של כיורים, הן למטבח והן לאמבטיה. מומלץ להתייעץ עם אינסטלטור בתל אביב לגבי התקנה של כיורים, על מת להשיג את הכיורים הטובים ביותר ואת ההתקנה הטובה ביותר.

כיורים – סוגים שונים

ישנם, כאמור, סוגים רבים ומגוונים של כיורים. מבחינת סוג ההתקנה, ישנם שלושה סוגים בסיסיים של כיורים. הראשון הוא כיור אשר מותקן בגובה השיש עצמו. זהו הכיור הנפוץ ביותר, והוא נוח מאד להתקנה ולשימוש – קל לגרוף לתוכו מים וקל לתחזק אותו. החיסרון הבסיסי בכיור כזה הוא האפשרות שיצטבר לכלוך במקום החיבור שבין השיש לכיור. הסוג השני הוא כיור בהתקנה עליונה – זהו כיור שכביכול מונח על גבי השיש. כיור זה נפוץ בעיקר בחדרי אמבטיה, והוא מעניק לשיש כולה מראה נאה במיוחד. עם זאת, הוא פרקטי פחות, משום שקשה לנקות מתחת לכיור ואין אפשרות לגרוף לתוכו מים מן השיש. הסוג השלישי הוא כיור אינטגראלי, אשר מגיע כיחידה אחת עם השיש עצמו. זהו כיור פרקטי ונאה במיוחד, אך אם הוא עשוי מפלסטיק, הוא עלול לדהות כעבור תקופה קצרה של שימוש, מה שפוגע במראהו. ככלל, כיורים עשויים להיות מיוצרים מאמייל, מנירוסטה, מחרס, מזכוכית, מקוריאן ועוד, בהתאם לצורך ולתקציב. כיורים למטבח לעיתים מחולקים לשני חלקים, במטרה לסייע לסדר ולארגון במטבח.

אינסטלטור בתל אביב

בכל הקשור להתקנה של הכיורים במטבח ובאמבטיה, אינסטלטור בתל אביב הוא זה שדואג להתקנה בפועל. כאשר מגיעים לשלב של ההתקנה, חשוב מאד לבחור אינסטלטור בתל אביב בעל ניסיון, מקצועיות ומיומנות בתחום, על מנת שההתקנה תיעשה בצורה הטובה ביותר. לא משנה באיזה סוג של כיור בחרתם, ההתקנה תמיד צריכה להיות איכותית, על מנת למנוע נזילות של מים בכיור או מתחתיו, ועל מנת לוודא שאכן תוכלו להשתמש בכיור בצורה תקינה ונוחה ללא תקלות למיניהן.

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן