בדיקת נזילות מים

נזילות מים הם תלונה שכיחה בבתים רבים בישראל. במיוחד בבתי דירות ישנים, אבל לא רק. הטיפול בנזילות מים צריך להיות מקצועי ומדויק, כדי לתקן את הנזילה מהשורש, ללא הרס ונזק מיותר.

איך נדע שיש לנו נזילת מים?

אחת הדרכים שבה יודעים אנשים שיש להם נזילת מים היא כאשר השכנים מלמטה מתלוננים על רטיבות בתקרה. בדרך כלל זה סימן שאיפה שהוא בנצרת יש לנו נזילת מים. נזילת המים יכולה להיות טפטוף חלש שהולך ומתגבר או פיצוץ ממש. עוד מצבים שבהם אנשים יודעים שהם סובלים מנזילות מים, היא כאשר שעון המים בבית מראה על שימוש מוגבר ביחס לכמות בני המשפחה ולחודשים האחרונים. אז אם לא מילאתם בריכה לאחרונה, כנראה שיש לכם נזילת מים. בדיקת נזילות מים היא פעולה שצריכה להעשות על ידי מקצוענים. אם אין סימן לרטיבות בבית או אצל השכנים, נעבור על כל הברזים, והשירותים, והחיבורים הגלויים, במהלך בדיקת נזילות מים. אבל לרוב החיפוש לא יסתיים בזה- ואז צריך ציוד מקצועי. השלב הבא יהיה סריקת התקרה, הרצפה והקירות, על ידי ציוד מתקדם כדי למצוא את מקור הנזילה. בדיקת נזילות מים שנעשית על ידי הציוד הזה מונעת את הצורך בשבירת קירות, וחשיפת הצנרת, חסכון אדיר בזמן, כסף, וכמובן מונע הרס של הבית.

שירותי אינסטלטור בתל אביב שאנו מספקים מבצעת בדיקות לנזילת מים בבתים פרטיים, ובמוסדות ציבור. את הבדיקה אנו עושים בעזרת ציוד מתקדם, על ידי אינסטלטור בתל אביב מומחה, שהוא חלק מצוות אינסטלטורים רציני ואחראי. אינסטלטור בתל אביב שלנו יגיע אל הבית שלכם לבדיקת נזילות מים, מצויד בציוד מתקדם, ויבצע קודם כל סריקה של הבית, כדי להבין מהיכן הבעיה, ורק אחרי זיהוי מקור הנזילה, יתחיל בפירוק אם צריך, כדי לתקן את הנזילה. אינסטלטור בתל אביב מתמחה בכל המקרים של החלפת צנרת ביוב, תיקוני נזילות מים, פתיחת סתימות ביוב. עבודה עם ציוד מתקדם, וחומרים איכותיים בלבד, כדי לתת מענה הכי טוב לבעיה שלכם.

זקוקים לאינסטלטור בתל אביב כדי למצוא ולתקן נזילות מים? התקשרו עכשיו ונבוא עד אליכם עם הפתרון

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן