החלפת צנרת

כל מי שמתגורר בבית נורמטיבי של שנות האלפיים, מכיר את הסיטואציה אשר בה קיימת נזילה ממקור לא ברור והקיר או התקרה מתחילים להזיל דמעות כמים, או נכון יותר – מים כדמעות, ולפחות כמו הדמעות שלכם למראה התקלה והתקרה שצבעתם לא מזמן הנרטבת לאיטה באין מפריע. עוד רגע קט תפלוש הרטיבות גם אל הקיר ומשם הדרך אל הרהיטים קצרה מאוד. מה עושים? הלחץ גואה, הייאוש מתחיל להזדחל, והדמעות? כאמור מגבירות קצב עד שכמעט ישנה תחרות בין הקיר לבין בעלת הבית הרואה את בית טיפוחיה כמעט טובע בים…

מה עושים במקרים שכאלו?

במקרים מעין אלו כאשר קיימת נזילה ממקור שאינו ידוע, או כאשר קיימת סתימה כלשהי בבית, בכיור, בצינור הניקוז, במקלחת או בכל מקום אחר והמים עולים וגואים יחד עם מפלס החרדה שעולה וגואה אף הוא, זה הזמן לקום ולעשות מעשה. לחפש אינסטלטור מומחה שיפתור מהר את הבעיה. אז איך תדעו אל מי לפנות? כאן נחלקת האנושות לשניים, יש את אלו המאורגנים והמסודרים שבאלפון שלהם שבבית או לחילופין האלפון במהדורה של שנות האלפיים, שזה אומר ברשימת אנשי הקשר שבטלפון הסלולרי שם רשומים רשימות של כל אנשי המקצוע שעשויים להושיע אותם בשעת חירום. אלה פשוט יחייגו אל האינסטלטור המומלץ ביותר ל החלפת צנרת, מתוך הרשימה ואכן, הארגון והסדר שלהם יוכיח את עצמו שוב כאשר מהר מאוד תבוא התקלה על פתרונה המלא והמים וגם החיים ישובו לזרימה הרגילה שלהם.

אך יש את אלו שאף פעם לא שומרים מספרי טלפון או פרטים של אנשי מקצוע שעשויים לבוא לעזרתם במקרים של תקלות, והם, מוצאים את עצמם לחוצים ומבוהלים בכל עת כאשר קורית תקלה כלשהי בצנרת של הבית, נזילה, סתימה וכן על זה הדרך.

מי הוא אינסטלטור מוצלח?

נציג בפניכם את הפרמטרים אשר הם אלו המרכיבים את דמותו של האינסטלטור המוצלח:

  • אינסטלטור מהיר וזריז ל החלפת צנרת – חשוב למצוא אינסטלטור שמגיע תוך זמן קצר מעת הקריאה והוא מבצע במהירות את התיקון, בין אם מדובר בעבודה של פתיחת סתימות עם ביובית ובין אם מדובר בעבודה של שאיבות ביוב וכדומה.
  • אינסטלטור מקצועי להחלפת צנרת – חשוב לשים לב כי מדובר באינסטלטור מקצועי שיודע את אשר לפניו והוא יעשה את העבודה היטב.