החלפת צנרת ביוב

החלפת קווי ביוב היא עבודת תיקון צנרת או קו ביוב כושל
הצוות שירותי אינסטלציה מתמחים בהחלפת קווים וצנרת הביוב בכל אזור
תל אביב גבעתיים ומרכז הארץ!
מחליפים את קו הביוב באופן מקצועי ומתקדם, מתחייבים לעמידות לארוך שנים.

מחויבים לביצוע עבודה מקצועית ברמה גבוהה ובמחירים הוגנים. מתן אחריות על החלפת קווי הביוב.
חשוב לקבל הצעה מאינסטלטור מקצועי אשר ביצע אבחון ובדיקה ולא נמצא פתרון של תיקון קו הביוב והמליץ על החלפתו.

החלפת צנרת הביוב מאפשרת חזרה מהירה ותקינה של מערכת הביוב. אנו נתקלים בצורך בהחלפת מערכת כאשר מדובר בצנרת ביוב ישנה אשר עברה מספר רב של שיפוצים ותיקונים בעבר ועדיין אינה עובדת בצורה תקינה ודורשת תחזוקה ותיקונים בתדירות גבוה. ( בשכונות הוותיקות יותר בתל אביב לדוגמה ).

מתי נדרש להחליף קווי ביוב?

  1. כאשר מערכת הביוב אינה תיקנה ונדרשים תיקונים ותחזוקה רבה
  2. קריסה של קו הביוב
  3. המים אינם עוברים בצנרת הביוב
  4. שחיקת חלקי הצינורות ומרכיבי הקווים
  5. סדקים ושברים בצנרת – אשר אינם ניתנים לתיקון
  6. תנועות בקרקע ( תזוזות הקרקע ושינויים חיצוניים לקו הביוב-  אשר גרמו לשבירתו)
  7. שיפוץ והרחבת נכס הדרוש מערכת שונה

איזורי השירות שלנו

הצוות שירותי אינסטלציה מספק שירותי אינסטלטור מקצועיים בכל אזור מרכז הארץ! לתושבי תל אביב יפו, גבעתיים, כפר סבא, רמת גן, רמת אביב, פתח תקווה, הרצליה, רעננה וישובי הסביבה. לייעוץ אבחון ראשוני ועד החלפת צנרת הביוב ההרוסה. אצלנו תקבלו שירות אדיב, מקצועי ויסוד.

החלפת צנרת ביוב מקצועית ואחראית

אנשי המקצוע של הצוות שירותי אינסטלציה מספקים מענה לקשת רחבה של צרכי אינסטלציה בפנים ובחוץ עבור תושבי אזור המרכז, לרבות בתל אביב – יפו, כפר סבא, גבעתיים, פתח תקווה, הרצלייה, רמת אביב ויישובי הסביבה. שירותינו כוללים בין היתר החלפת צנרת ביוב בצורה מלאה, מקצועית ואיכותית, המתחילה בבדיקה ראשונית של מערכת הביוב ובחינת אפשרויות לתיקונה. השירות ניתן באופן יעיל, אדיב ויסודי ובמחירים תחרותיים.

האם צריך להחליף את הצנרת?

ראשית, חשוב לדעת כי לא בכל מקרה נדרשת החלפת קווי ביוב ובדיוק לשם כך אנו מגיעים למבנה ומבצעים תחילה דיאגנוזה מקיפה של הצנרת. במקרים רבים ניתן יהיה לתקן את הבעיה כך שתמשיכו ליהנות מפעילות תקינה של המערכת לתקופה ארוכה, מבלי להיכנס אל החלפה של צינור ביוב אחד או יותר. יחד עם זאת, לעיתים אנו מגלים שגם עם הכלים, החלפים, הניסיון והמקצועיות שלנו לא ניתן לבצע תיקונים קלים לפתרון הבעיה, ואכן יהיה צורך לבצע החלפת צנרת ביוב. כמובן שבמקרה כזה אנו נסביר לכם באופן ברור מהי בדיוק הבעיה, כיצד ניתן לפתור אותה, מה אנו עומדים להחליף, ונספק הצעת מחיר הוגנת. לאחר אישור הצעת המחיר אנו נבצע את העבודה ברמה מקצועית גבוהה ונספק אחריות עבור החלפת קווי ביוב.

מדוע צריך להחליף את הצנרת?

יכולות להיות סיבות רבות שבגינן צריך לבצע החלפה של צינור ביוב או מספר חלקים במערכת, ואף את המערכת כולה. כך למשל, ייתכן שמדובר במבנה ישן יחסית אשר מערכת הביוב שלה עמדה לאורך השנים בעומסים גבוהים, עברה תיקונים ושינויים רבים, אך כיום אינה יכולה עוד לתפקד בצורה תקינה ויש לחדשה. דוגמא נוספת היא של מבנים שעוברים שיפוצים והרחבות, וצריכים למשל לשרת כמות גדולה יותר של דיירים, כך שגם המערכת נדרשת להשתנות כדי שתוכל לעמוד בשינויים המבוקשים. לעיתים גם השינויים הפיזיים במבנה מחייבים פירוק של המערכת והרכבתה מחדש באופן שונה עם צנרת שונה. מעבר לכך, ישנם עוד מצבים רבים שעשויים להצריך החלפת צנרת ביוב, למשל קריסה של קו הביוב, שחיקה של חלקים ומרכיבים, סדקים ושברים שלא ניתן לתקן אותם, ועוד.

דילוג לתוכן