החלפה של שוחות הביוב

החלפת שוחות ביוב – פלסטיק ובטון, תיקון והחלפה בכל אזור תל אביב והסביבה!

הכל על תיקון והחלפת שוחות ביוב: כמעט כולם יודעים על קיומם של שוחות ביוב, אך מעט מאד מבינים מה הן, ובטח שלא יודעים ממה הן מורכבות ומה התפקיד הספציפי של שוחות הביוב. שוחות הביוב מורכבות מפלסטיק ומבטון, וכמו כל חלק אחר של מערכת הביוב, לפעמים הן זקוקות לתיקון או להחלפה.

כשאתם נאלצים להחליף את שוחות הביוב, תצטרכו לבקש המלצות ולחפש אינסטלטורים שמבינים בתחום הזה, שהרי לא כל אינסטלטור יודע לבצע החלפת שוחות ביוב.

שוחות הביוב הן תעלות שמשמות לניקוז מים ולשליטה במפלס מי התהום. מערכת הניקוז אמורה לאסוף ולסלק את המים דרך צינורות השפכים. כמובן, כשיש סתימה או הצפה, ככל הנראה מערכת הביוב, ובאופן ספיציפי, מערכת הניקוז, לא עובדת כמו שצריך.

שוחות ביוב לא כל אינסטלטור יודע לטפל בשוחות ביוב

מערכות הביוב הן מורכבות וכוללות חלקים שונים, את החלק הפרטי שיש אצלכם בבית, את הצנרת של הבניין בן 5 הכניסות, את הברז השכונתי וכמובן, גם הברז העירוני. השוחות הן חלק מהמערכת הגדולה, של השכונה או של העיר, ועקב כך, לא כל אינסטלטור ביתי יודע לטפל בהן. אנחנו ב”הצוות שירותי אינסטלציה” מומחים במערכת הגדולה והמורכבת הזו, ויודעים להחליף ולתקן שוחות ביוב בצורה יסודית ומקצועית.

כשאתם מזמינים “הצוות שירותי אינסטלציה” אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים בידיעה שאתם בידיים הכי טובות שיש. אנחנו נעבוד יחד איתכם, נבדוק אם קיים סיכוי לתקן את שוחות הביוב ואם לא – נסביר לכם איך נתקן אותן ומה נכלל בתיקון. נשמח לענות לכם על כל שאלה ותהייה.

איזורי השירות שלנו

ב”הצוות שירותי אינסטלציה” אנחנו עוזרים לתושבי תל אביב, גבעתיים, חולון, רמת גן, פתח תקווה, הרצליה, רעננה והסביבה לתקן את בעיות הביוב המורכבות יותר ובכך להסיר מלבם את הדאגה על שוחות ביוב הרוסות, סתימות עקב שורשים בביוב, ועוד ועוד. אצלנו תקבלו שירות אדיב, מקצועי ויסוד. אנחנו רוצים שתהיו מרוצים.