טיפול בסתימת השירותים

סתימות בכיורים, מקלחות, שירותים הם דבר שבשגרה. סביר להניח שכולכם נתקלתם בהצטברות של מים בתוך אסלת השירותים שממאנים לזרום באופן חופשי אל תוך המערכת של הביוב. סתימה בשירותים היא אכן דבר מאוד לא נעים, השימוש בשירותים הוא שימוש יומיומי ממש וקשה אמוד להסתדר עם שירותים שהמים בו אינם יורדים בצורה תקינה. לכן, אין כל צורך להילחץ אך חשוב לעשות את המרב על מנת שהבעיה תיפתר במהירות.

מדוע מתרחשת סתימה בשירותים?

חשוב להבין ממה נובעת בדרך כלל סתימה בשירותים כדי לעשות כל שניתן כדי למנוע היווצרות של סתימה במערכת. אפשר לומר שמרבית מהסתימות בשירותים נגרמות משימוש לא נכון ולא זהיר שלנו. רבים נוטים להשליך פסולת, שאריות מזון, שערות לכיורים, מגבונים לאסלות, לכיורים ולאמבטיה הביתית. הצטברות פסולת זו עלולה לגרום בקלות להיווצרות של סתימה ואי מעבר חופשי של מים בצנרת. רבים טועים וחושבים שהפתח של צנרת השירותים הוא כה רחב שביכולתה להכיל את כל הפסולת והלכלוך המושלכים אליה תדיר. למעשה, הפסולת הזו היא הגורם העיקרי להיווצרות סתימה בשירותים.

טיפול עצמי בסתימה בשירותים

כאשר מתרחשת סתימה בשירותים ישנה אפשרות לטפל בסתימה באופן עצמאי. כיום קיימים בשוק מגוון של חומרים כימיים שממיסים את הפסולת שחוסמת את מעבר המים בצנרת. טיפול זה יעיל באופן חלקי משום שהוא אינו מגיע עד לחלקים הפנימיים של הצנרת וזו הסיבה לכך שהסתימה חוזרת לרוב.

טיפול מקצועי של אינסטלטור בתל אביב

הטיפול היסודי והמקיף לסתימה בשירותים הינו טיפול של אינסטלטור בתל אביב של חברת הצוות. אינסטלטור בתל אביב שלנו יצבי בעבורכם טיפול מקצועי באמצעות מכשור מתקדם בתחום. לרוב פתיחת סתימות בשירותים תעשה על ידי ספירלה חשמלית שתפקידה לפתוח את הסתימה כליל ולאפשר מעבר מים חופשי בצנרת.  סתימה בשירותים אינה סיבה ללחץ אך היא בהחלט סיבה להיעזר בשירותים של אינסטלטור מהצוות המקצועי והאמין שלנו.

הזמינות שלנו היא מלאה, למעט שבתות, אנו עובדים בעיקר באזור תל אביב, כך שאם אתם ממוקמים בתל אביב נוכל להעניק לכם שירות מקצועי ומתקדם במהירות וביעילות!

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן