ניקוי והחלפה של מרזבים

מבצעים ניקוי, תיקון והחלפת מרזבים בכל אזור תל אביב והסביבה!

מרזבים, הם צינורות המחוברים לגגות ותפקידם לנקז את מי הגשמים מהגג, באופן שלא תהיה הצטברות נוזלים על הגג עצמו ושהמים יזרמו באופן מסודר אל נקודות מוגדרות מראש ולא לכל אורך ורוחב הגג באופן שיכול לגרום לנזק.

המרזבים, שומרים על הבית מפני רטיבות ולחות ומונעים נזק עצום שיכול להיגרם עקב בעיות רטיבות. לכן, חשוב מאוד להקפיד על אחזקה הולמת של המרזבים ולא להגיע למצב בו המרזב סתום והמים מציפים את הגג במקום לזרום בצורה מסודרת דרך המרזב.

ניקוי והחלפת מרזבים

הצוות- שירותי אינסטלציה, שומרים עבורכם על המרזבים שלכם. אנחנו פותחים סתימות במרזבים באופן אמין ומקצועי , מבלי לגרום נזק לגג או למרזב.
הצוות- שירותי אינסטלציה – מעניקים לכל מרזב טיפול מתאים ודואגים שהמרזב יהיה תקין ומוכן לקבל את מי הגשמים.

על מנת להמנע מנזקים, כדאי מאוד לבצע פתיחה של המרזבים עוד לפני תחילת החורף ובוא הגשמים. ישנן סיבות שונות לכך שהמרזבים נסתמים, לכן חשוב לתחזק את המרזבים באופן ראוי. בימי הקיץ, כאשר לא יורדים גשמים, מצטברת במרזבים פסולת רבה:

  • חול ואבק רב שמצטברים בפתחי המרזב לאחר ימי אובך וסופות חול קיצוניות
  • עלים, ענפים וזרדים שעפים עם הרוח וחוסמים את המרזב
  • פסולת מגוונת החודרת אל המרזבים עקב שטיפת הבתים- חשוב לדעת שמערכת הניקוז בבתים משותפים מתחברת אל המרזבים. כאשר הדיירים לא מקפידים להוציא ממי השטיפה המלוכלכים שערות, צעצועים קטנים ,אבנים וכו’- תיווצר סתימה במרזב
  • לשלשת ציפורים- בימי הקיץ, ציפורים מקננות על גגות הבתים וההפרשות שלהם רבות ויכולות לחסום לחלוטין את המרזב
  • קיני יונים- גם יונים אוהבות לקנן על גגות הבתים ופעמים רבות מוצאות אל פתחי המרזבים כמקום קינון נוח במיוחד.

רוב הסתימות במרזב נוצרות לאחר הקיץ, כאשר המרזב לא היה פעיל תקופה ארוכה. לכן, מומלץ ורצוי להזמין אותנו לפתוח את המרזבים עוד לפני הגשם. אך אם שכחתם, ובמהלך הגשם הראשון או בהמשך החורף, גיליתם סתימה במרזב, צרו עמנו קשר בהקדם ואנחנו נגיע במהירות האפשרית על מנת לפתוח את הסתימה במרזב ולאפשר תפקוד שוטף של המרזבים באופן יעיל. כמו כן, אם הנזק הוא חמור מאוד, או שנגרם למרזב נזק עקב פגעי מזג האוויר- נחליף לכם את המרזבים בשמחה ובמקצועיות תוך זמן קצר.

דילוג לתוכן