ניקוי שורשים מצנרת

שירותי ניקוי שורשים מצנרת הביוב בכל אזור תל אביב והסביבה

טיפול, סילוק וניקוי השורשים ממערכת הביוב:
צינורות הביוב עוברים לא רק מתחת לחנייה אלא הרבה פעמים, גם ליד הגינה והעצים במדרכה. אם ראיתם פעם מדרכה שמסביב לעצים נהרסה, אתם ראיתם את הכח של שורשי עצים. כל סוגי הצמחים זקוקים למים כדי לגדול, וכידוע, צנרת הביוב היא מקור מעולה למים האלה.

כשיש סדק קטנטן בתוך הצנרת, השורשים שולחים שתילים קטנים שנכנסים לצנרת ומשם מביאים מים להשקות את הצמח כולו. ואז השתילים גדלים, השורשים מתחזקים, והופ! הסדק הקטקטן כבר גדול, ולא רק זה – השורשים עצמם חוסמים חלק מהצנרת או כולה ואצלכם בבית, יש סתימה ואין לכם מושג מאיפה.

איך מבצעים ניקוי שורשים בביוב?

ניקוי שורשים בביוב מתבצע על ידי חברה מקצועית עם מומחים שמבינים בתחום ובעלי ניסיון בטיפול וסילוק שורשים. הניקוי מתבצע על ידי שימוש במכונה חשמלית מיוחדת. למכונה יש ספירלה חשמלית שנכנסת ל ביוב וחותכת לחתיכות קטנטנות את השורשים שנמצאים בתוך צנרת הביוב. לאחר מכן החתיכות הקטנות נשטפות מהצנרת וסותמים את הסדק כדי שהבעיה לא תחזור. שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה לחיסול השורש ומניעת גדילה חוזרת.

הצוות שירותי אינסטלציה מבצעים עבודות כאלו מידי יום. אנחנו מומחים בשימוש במכונה חשמלית עם ספירלה, ויודעים להכניס את הספירלה בזהירות רבה לתוך צנרת הביוב מבלי לגרום לבעיות נוספות. אצלנו לא תצטרכו לדאוג שהצנרת תיפגע.

ב”הצוות שירותי אינסטלציה” תוכלו לקבל שירות אמין, מקצועי, ואדיב מאנשים שרואים אתכם בגובה עיניים ושמחים לענות לכם על כל שאלה ותהייה. אצלנו ב”הצוות שירותי אינסטלציה” חשוב שלא לפגוע יותר ממה שצריך בטבע ובצמחים שהם מסביב למערכת הביוב שלכם. אנחנו חותכים רק את מה שצריך, ובצורה הטובה ביותר.

כשאתם מזמינים ניקוי שורשים בביוב ושירותי ביובית אצל “הצוות שירותי אינסטלציה” אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות ומנוסות. חשוב לזכור, שמחיר זול במיוחד עלול להצביע על איכות העבודה. אצלנו המחירים הגונים והעבודה מעולה.

איזורי השירות שלנו

אנחנו מספקים שירות ניקוי שורשים ממערכת הביוב טצרנת הביוב לתושבי תל אביב, גבעתיים, חולון, רמת גן, פתח תקווה, הרצליה, רעננה והסביבה.

דילוג לתוכן