סתימה במקלחת

 נדמה כי אינסטלטור הוא אחד השירותים הנפוצים ביותר שלהם נזקק משק הבי הממוצע, יותר מאשר חשמלאי, נגר וכן הלאה. מהם אם כן הסיבות הנפוצות ביותר להזמנת אינסטלטור.

חשבתם פעם מהו סדר יומו הממוצע של אינסטלטור בתל אביב או בכל עיר אחרת לצורך העניין. האם מסקרן אתכם מדוע מזמינים אותם בדחיפות ומהם התקלות שבהם הם מתעסקים לרוב על בסיס יומי. אז גם אם תהיתם בנושא וגם אם לא, לפניכם כתבה קצרה בנוגע לפעולות הבסיסיות של אינסטלטור בתל אביב.

משק הבית הינו מקום שבו ישנו שימוש נרחב בצנרת ובבית. על כן אין זה פלא כי התקלות בתחום זה יהיו רבות ונפוצות. ניתן לראות כי התקלות הנפוצות הן בתחום של פתיחת סתימות או טיפול בהצפות או רטיבות. גם בתחום של התקנת כלים סניטריים נדרש להגיע האינסטלטור לסתימה במקלחת לעיתים קרובות.

הקשר בין עונות השנה לסדר יומו של האינסטלטור

פעולות אשר מצריכות שירות של ביובית הינן פחות סטנדרטיות בסדר יומו, אם כי גם הן קיימות למכביר. ביובית תהיה יעילה יותר בתחומים של שאיבות ביוב, או חיתוך שורשים בביוב בדרכים שונות. במשק הבית הפרטי יהיו יותר בעיות בתחום פתיחת סתימות, רטיבות, והצפות. אך גם התחום הציבורי יותר או אשר נחשב כפחות נפוץ, בהחלט איננו נחשב חריג בסדר יומו של האינסטלטור לסתימה במקלחת. שאיבות ביוב באמצעות ביובית או חיתוך שורשים בביוב הינם נפוצים אך יחד עם זאת ניתן לראות תנופה של הזמנת שירותים אלו בהתאם לעונות השנה. לרוב נוכל לראות כי אנשים חוששים להצפות בביוב לקראת חודשי החורף ולכן מזמינים שירותי שאיבות ביוב או חיתוך שורשים בביוב לקראת החודשים הגשומים. זאת לעומת קריאות לטיפול בפתיחת סתימות או התקנת כלי סניטריים אשר להם אין מועד ואין תאריך תפוגה. הן קיימות לאורך כל השנה, בכל שעות היום. נוכל לראות כי אין זה נדיר כי אינסטלטור בתל אביב ל סתימה במקלחת יקבל טלפון בהול בכל שעות היום בבקשה כי יגיע לטפל בתקלה דחופה אשר מחייבת טיפול מהיר ומקצועי באופן מידי.

       

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן