פתרונות לתקלות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה – המומחיות של הצוות שירותי אינסטלציה!
יש לכם סתימה בכיור המטבח? אתם מחפשים אינסטלטור בתל אביב? רוצים לקבל שירות של שרברב מקצועי? חברת הצוות שירותי אינסטלציה היא בדיוק החברה שאתם מחפשים, לקבלת אינסטלטור בתל אביב. הצוות שירותי אינסטלציה מבצעת עבורכם מגוון סוגים של עבודות אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר, ומאפשרת לכם ליהנות מצנרת פעילה ותקינה בכל זמן נתון, כמו כן נוכל לקנות חומרי בניין לתיקוני אינסטלציה במחירים זולים ותקן כל תיקון במחיר משתלם.

פתיחת סתימות

אם יש לכם סתימה בכיור במטבח, או סתימה בחדר רחצה וזקוקים לפתיחת סתימות ביוב פנו אלינו – אנו נפתח עבורכם את הסתימה במהירות ונדאג עבורכם לצנרת זורמת ותקינה לחלוטין.

איתור ותיקון נזילות

נזילות, שיטפונות ורטיבויות מתרחשים לעתים בכל בית. לא תמיד אפשר לאתר את מקור הנזילה בקלות. הצוות שירותי אינסטלציה משתמשת במכשור מיוחד ומקצועי על מנת לאתר את מקור הנזילה, וכך מבצעת תיקוני נזילות מדויקים וממוקדים, מבלי ליצור הרס מיותר.

החלפת צנרת מים

בעיה בצנרת המים הדורשת תיקון או החלפה, קורוזיה ונזילות בחיבורים, נזילה בצנרת הראשית? הצוות שירותי אינסטלציה מתקן ומחליף את הצנרת בצורה מהירה, יעילה ומקצועית. תיקון והחלפת צנרת המים בכל אזור שבו הדבר דרוש.

התקנת כלים סנטריים

אם אתם משפצים את הדירה שלכם, מחליפים את חדר האמבטיה או את המטבח, אתם צריכים, בין השאר, להתקין את הכלים הסניטריים. ברזים, כיורים, אמבטיות, מקלחונים, אסלות וכן הלאה, מותקנים עבורכם בצורה האיכותית בותר עם הצוות שירותי אינסטלציה.

הוספת נקודות מים וביוב

בזמן שיפוץ או תוספת לבית של מוצרים חדשים ( מכונת כביסה וכדומה) יש צורך בנקודות חדשות למיקום של כיורים חדשים, אסלות, פתחי ביוב וכדומה. עם הצוות שירותי אינסטלציה אתם יכולים להוסיף נקודות מים וביוב בדירה בצורה איכותית ומקצועית.

עבודות אינסטלציה

חברת הצוות שירותי אינסטלציה מבצעת עבורכם מגוון שירותי אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר. עם חברת הצוות שירותי אינסטלציה תוכלו ליהנות משירות של התקנת כלים סניטריים כמו גם של צנרת חלקית או מלאה; לבצע תיקונים של נזילות תוך איתור מדויק של מקור הנזילה באמצעות מכשור מתקדם ואיכותי; לפתוח סתימות בכל סוגי הצנרות; וגם ליהנות מטיפול מקצועי בצנרת הביוב בכל מקרה של סתימה או בעיה. חברת הצוות שירותי אינסטלציה דואגת להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, על מנת שתוכלו ליהנות מן העבודה שבצעה לאורך זמן רב מאד ללא תקלות או בעיות.

הגברת לחץ מים ושירותי אינסטלציה לבית

אנו לרשותכם עם פתרונות מקצועיים בתחום האינסטלציה, נשמח לספק לכם שירות בכל אזור מרכז הארץ!

בדירות רבות ישנה בעיה של לחץ מים נמוך, אשר מקשה על המקלחות, על שטיפת כלים ועל מגוון פעולות יומיומיות אחרות. הצוות שירותי אינסטלציה דואגת להגביר עברכם את הזרם ולאפשר שימוש יעיל יותר בברזים.

דילוג לתוכן