פתיחת סתימה באמבטיה

מים – כל מה שמאפיין מים: זרימה, שפע ,ים, חוף, נוף, המים וכל מה שמתברך על ידם.

יש מים ויש מים…

כאשר בורות הניקוז לא מתפקדים כראוי והמים מאיימים להציף את הבית, כשמכונת הכביסה מנקזת והבורות מבעבעים, המים לא נותנים תחושה של שפע אלא תחושה של קבס, ייאוש, אין אונים. זו סיטואציה מוכרת אבל מאוד לא נעימה, כשמתגלה תקלה במערכת הביוב, התיקון הוא קריטי להמשך רצף העשייה, והמרוץ של היום.

בית מתפקד

בית תמיד היה מקום בו המים היוו בסיס לשימושים רבים: בישול, שתיה, כביסה ועוד. הבית המודרני לא כל שכן, רמת הזמינות של המים הפכה את השימוש בו לתדיר יותר והפך את עקרת הבית תלותית במערכות המים.  רחצה תכופה, ניאגרה שמורידה כמות גדולה מאוד של מים, שטיפת רצפות, רחיצת כלים, מכונת הכביסה ומדיח הכלים. כל אלו מהווים גורם נוסף לתסכול שאופף כל גברת כשמערכת האינסטלציה חסומה.

אינסטלטור מודרני – סוג של פרופסיה

אינסטלטור בן ימינו הינו איש מקצוע לכל דבר וענין, מלאכת השרברבות נלמדת בצורה יסודית ומעמיקה, אינסטלטור מקצועי מכיר את המערכות ואת המבניות שלהן, הוא מכיר את הנטיות של הצנרת, הזוויות שיכולות לטמון בחובן 'הפתעות' כמו צבירת שומנים ולכלוך, בעיות נוספות הנפוצות במערכות הביוב, שורשים, סדקים, שומן שמצטבר, צנרת שאינה מתאימה בקוטר ולא משתלבת במערכת המרכזית ועוד…

בדיקה מעמיקה

אינסטלטור לפתיחת סתימה באמבטיה מקצועי ל פתיחת סתימה באמבטיה המגיע לטפל בתקלה במערכת הביוב, יתקדם שלב אחר שלב בדרך לפתרון הבעיה, הוא יתחיל מהבעיות הנפוצות כגון סתימה מלכלוך שהצטבר, ויעבור הלאה לבעיות היותר נדירות. כמו שורשים, סדקים, קוטר שאינו מתאים. בעת הצורך הוא ידע אף להשתמש במצלמה תרמית כדי לצפות במתרחש אי שם בתוך הצנרת.

מקצועיות, מיומנות ואחריות

חשיבות האינסטלטור המקצועי והמיומן הינה ראשונה במעלה. בחירת איש מקצוע בכל תחום צריכה להיות מחושבת ומתוכננת. במיוחד כאשר מדובר בנזקים שעשויים להיות משפיעים וקריטיים, כגון פתיחת סתימה, ככל שזה נראה פשוט, זה יכול להוות תקלה שתעמיק את הבעיה ותהפוך אותה מבעיה קטנה, לצרה גדולה עם תיקון ענק. החובבנות במקרה כזה יכולה לעלות מחיר יקר בהרבה מהמתוכנן.

זהירות!

תמיד נדרשת זהירות אבל במערכת בסיסית כמו מערכת האינסטלציה נדרשת זהירות בכפלים.