פתיחת סתימה בכיור

בחורף כשלכולם קר, מתכרבלים ברחוב או מתחפרים בבתים, יש מי שמזיע… הקירות מזיעים. ישנה תופעה המצויה בקירות חיצוניים בעיקר. אך, תופעה זו קיימת גם בקירות פנימיים. היא תופעת הרטיבות בקיר, תופעה זו יכולה להיות פשוטה לאבחון, כגון בעיה של איטום במבנים טרומיים, צנרת תחתית פגועה. אבל, זו יכולה להיות בעיה שהפתרון שלה אינו בר השגה, והיא מטרידה במשך תקופה ארוכה. יש מקרים שנראה שהמקרה הוא אבוד וערך הדירה יורד בצורה משמעותית, אנשים מעדיפים לא לרכוש דירה כזו שהקירות בה רטובים ועבשים והבעיה שלה יכולה אף להתפתח לפטריות בקירות, נפיחות, עד כדי התפתחות מחלות מסכנות חיי אדם.

ידע זה כוח

הידע הרב שנצבר בשנים האחרונות בכל התחומים השפיע גם על הידיעות בתחום של האינסטלציה, מדענים פתחו שיטות רבות לחקר הצנרת המובילה את מי הביוב. הבנת תהליכים המתרחשים באזורים בעלי רטיבות. בין היתר פיתחו מצלמות היכולות לזהות תנועתיות של מים, כמות מים על מנת לבחון אפשרויות רבות של מערכות שאינן תקינות ועובדות בצורה המחוללת נזק. המצלמות התרמיות הן אלו שיודעות לחדור ובאמצעות פנס המובנה על המצלמה להאיר את החשכה ולתעד את המערכת.

כל כך פשוט שזה ביובית

פתרונות רבים נוספו למערכת בעקבות הידע הרב שנצבר והשימושים שבאים לידי ביצוע בעקבותיה הם רבים, תקלות רבות שהיו נראות כמן גזרה הפכו להיות הפיכות ויש דרך למגר אותן. צנרת סתומה שבעבר היוותה מן מחלה זקנה כרונית של צנרת ישנה. היום יכולה לבוא על תיקונה בעזרת שאיבה באמצעות מכשיר הביויבית. בכל הנוגע ל פתיחת סתימה בכיור, הביובית הינה מיכלית גדולה שאליה מחובר צינור ארוך. הצינור מוחדר לתוך הצנרת ושואב בכוח וואקום עצום את הלכלוך העיקש התקוע בצנרת. התופעה מצויה יותר בצנרת ישנה בה הלכלוך דבק שנים ארוכות. לאחר השאיבה תתבצע בדיקה ולפי הצורך יוחלט אם צריך לבצע שטיפה, גם השטיפה תתבצע בעזרת הביובית עם צינור מים בעל עוצמה ישטפו כל שאריות הלכלוך והצנרת תחדש נעוריה.

אינסטלטור מקצועי ל פתיחת סתימה בכיור ידע לזהות את אופי המקרה, ולכוון מה הדרך המתאימה לפתרון הבעיה.