פתיחת סתימות בצנרת

בשביל שהאינסטלטור יוכל לספק לכם שירות מושלם כמו שאתם כנראה רוצים, עליו להיות הרבה יותר מסתם אינסטלטור.

כאשר אתם מגלים נזילה של מים, או כל תופעה אחרת המבשרת לכם על תקלת צנרת המצריכה שרברב הלב שלכם נופל. מה יהיה על הניקיון? ומה על הצבע של הקירות? והריצוף? הבית שלכם מטופח ונעים, וכל תקלת צנרת מעמידה אתכם במצב לא נעים. ואתם מתארים לעצמכם כי העבודה והתיקון יגרמו ללכלוך ולאבק, ובמקרים רבים גם לרצפות שבורות וקירות מחוררים. ומה יהיה על הבית שלכם? כיצד הוא יחזור למצב תקין? וגם נקי? בשביל להבטיח לעצמכם תהליך יעיל של תיקון וחזרה מהירה לסדר ולניקיון שכל כך חשובים לכם – פנו אל אינסטלטור ל פתיחת סתימות בצנרת בעל יכולות מוכחות בתחום. כזה שמלבד עבודת האינסטלציה יעשה הכול בשביל להחזיר את הבית למצבו הראשון – בלי להשאיר מידי הרבה מזכרות.

אינסטלטור או שיפוצניק? או גם וגם…

כשאתם פונים להזמין אינסטלטור בתל אביב ל פתיחת סתימות בצנרת לצורך פתיחת סתימות, חשוב לכם שהוא יהיה מקצוען בתחום הצנרת. אך כמו כן אי אפשר לוותר על יכולות נוספות שיעשו את התיקון למוצלח עבורכם. לשם כך חשוב כי השרברב שבקיא בתחומים של שאיבות ביוב בעזרת ביובית, ושל חיתוך שורשים בביוב יהיה גם בעל ידע בטיח, בצבע ואפילו בריצוף. כך יהיו לו הכלים המקצועיים לטפל בנזילה הביתית שלכם תוך החזרת המצב לקדמותו. כי אחרי ניסור הקיר והחלפת החלקים הפגומים של הצינורות, חשוב לטייח אותו מחדש ולצבוע היטב, בשביל שהכתובת לא תישאר על הקיר והוא יהיה חלק ונקי כפי שהיה קודם. וכך גם לגבי ריצוף – לאחר שהרמנו את הרצפות בשביל להחליף את חלקי הצנרת המקולקלים או הרקובים – יש להחזיר רצפות זהות למקום בשביל לסגור את החור בצורה מקצועית. לשם כך יש לדעת פרק במקצוע הרצפות. ומה עם עבודת הניקיון לאחר גבר העבודה? לא כל אחד יודע לבצע את המשימה הזו.

בשביל להיות מרוצים מעבודה של אינסטלטור חשוב כי תהיינה לו יכולות נוספות בתחום השיפוצים. כך הוא יוכל להחזיר את הבית לקדמותו.