נגן וידאו

פתיחת סתימות ביוב

יש לכם סתימה במערכת הביוב? סתימה בצנרת הביוב? סתימות אינסטלציה, בבית, בחצר או במרזב ? ריח רע? מי ביוב צפים? הגעתם למקום הנכון!

“הצוות שירותי  אינסטלציה”, מתמחים במתן פתרונות לבעיות במערכת האינסטלציה. איתור סתימות, ופתיחתן באופן המקצועי והמתאים ביותר בכל אזור תל אביב, גבעתיים והסביבה!
סתימה במערכת האינסטלציה , היא מטרד משמעותי. סתימה נוצרת כאשר מסיבות שונות, הנוזלים שאמורים לעבור בצנרת לא יכולים לעבור בה בגלל חפצים או חומרים שחוסמים את מעבר הנוזלים בצנרת. סתימה יכולה להתרחש בכל אחד מחלקי מערכת האינסטלציה. החל מפתחי הניקוז של הכיורים הביתיים וכלה בסתימה של בור הביוב ולאורך כל הדרך.

מה חשוב לדעת על פתיחת סתימות

כאשר יש סתימה במערכת הביוב, התוצאה תהיה הצפה. כלומר, המים שזורמים בצנרת נחסמים בגלל גוף זר החוסם את המעבר ולכן חוזרים כלפי מעלה אל המקום הראשון שמאפשר להם לצאת החוצה. לרוב, המים שחוזרים ממערכת הביוב יהיו מים מלוכלכים ומזוהמים בעלי ריח רע. הצפה הנגרמת בביוב בגלל סתימה יכולה לגרום לנזק תברואתי וסביבתי רב ויש לטפל בה בהקדם, שמום שמי הביוב כוללים בתוכם גזים רעילים, חיידקים ומחלות הנגרות מפירוק של החומרים שנשטפים אל הביוב: שאריות אוכל, דגרנים שונים ופסולת גוף.

אז מתי צריך אינסטלטור בתל אביב? לעתים, קשה מאוד לאתר את מקור הסתימה, משום שמיקום ההצפה לא תמיד מעיד בהכרח על מקום הסתימה. צוות אינסטלציה, המומחים באיתור וטיפול בסתימות, הוא צוות אמין ומקצועי המצויד בכלים איכותיים , בעזרתם הוא מזהה במהירות את מיקום הסתימה המדויק ומטפל בו.

סתימה במערכת האינסטלציה יכולה להיגרם מסיבות שונות ומגוונות: חדירת גוף זר שסותם את המערכת, הצטברות של לכלוך שיוצרת חסימה בצנרת, שורשי עצים וצמחים שחוסמים את הצנרת או את בור הביוב ועוד.

ל”הצוות-שירותי אינסטלציה”, יש מגוון פתרונות מקצועיים ואמינים לפתרון כל סוגי הסתימות. בזכות ידע מקצועי, ניסיון ומכשור חדשני ומתקדם, אנחנו יודעים להתמודד בהצלחה עם כל סוג של סתימה או הצפה.

הצוות- שירותי אינסטלציה מעניק טיפול הולם ומקצועי לכל סוג של סתימה ובכל מקום: בחצר, בבית, במטבח, במקלחת ובשירותים. אנחנו פותרים במיומנות ומקצועיות גם סתימות במרזבים שנסתמים עקב לכלוך ויכולים לגרום לנזילות ונזק משמעותי לבית.

איזורי השירות שלנו

הצוות שירותי אינסטלציה באזור המרכז, צוות מיומן, מקצועי ואמין בזמינות גבוהה ושירות אדיב:
שירות פתיחת סתימות ביוב וסתימות בצנרת הביוב:
תל אביב והסביבה, מחוז תל אביב, גוד דן, אור יהודה, רמת השרון, בני ברק, הרצליה, בת ים, גבעתיים, חולון, קריית אונו ,רמת גן, תל אביב-יפו וכפר שמריהו.

דילוג לתוכן