שאיבות ביוב

שאיבות ביוב שירות מקצועי אצל הצוות שירותי אינסטלציה בכל אזור תל אביב והסביבה!
נסתם לכם הביוב? בעיה של הצפות ביוב? סתימות ביוב חוזרות?
 אין לכם מה לדאוג. כל מה שעליכם לעשות הוא לחפש אינסטלטור טוב מקצועי ומוסמך גם לשאיבות ביוב באמצעות ביובית ו – כבר אין בעיה!
כשאתם מחפשים הזמנת ביובית בתל אביב או בגבעתיים, אתם בטח יודעים שיש הרבה מאד אנשים מקצוע שמבינים בתחום. אך כמובן, לא כל אחד הוא אדם שאתם מעוניינים לעשות איתו עסק.

ביובית לשאיבות ביוב

ביובית היא למעשה משאית ביוב הנושאת צינורות ומשאבות, באמצעות הביובית שאובים את כל הפסולת מתוך מערכת הביוב.הזמנת ביובית מתאימה לסתימות קשות שהן בדרך כלל מחוץ לבניין, בבורות הביוב המרכזיים, שהם הרבה פעמים משותפים. מוסדות ציבוריים שכדאי להם להזמין ביובית כל כמה שבועות, גם אם אין סתימות, כדי לוודא שלא תיווצר סתימה והביוב תמשיך לזרום. בסופו של דבר, קל יותר לשמור על מצב תקין מאשר לתקן בעיה שכבר נוצרה. לכן, שאיבות ביוב והזמנת ביובית הן בעצם מילים נרדפות.

שאיבות ביוב

שוב לדעת, שגם אלה שניתן להזמין אצלם שירותי ביובית, לא תמיד יודעים לתפעל אותה נכון. לכן חשוב שתזמינו ביובית רק מהכי מקצועיים שיש.הצוות שירותי אינסטלציה וביוב אנחנו מעוניינים לספק לכם שירות ברמה גבוה ואיכותית לשאיבות ביוב. שירותי שאיבות הביוב שלנו נעשים ע”י צוות מקצועי ומוסמך לשאיבות ביוב. ללקוחות: מוסדיים כגון: בית חולים, בתי אבות או מוסד ציבורי גדול, עסקים ופרטיים בכל אזור נרכז הארץ. לאחר שירות אנחנו לא רוצים לראות אתכם לפחות במשך 6 חודשים הקרובים! כי פשוט, אין סיבה שתשלמו יותר מפעם אחת עבור עבודה טובה ומקצועית.

הלקוחות שלנו

אנחנו מבצעים שאיבות ביוב עבור כל הלקוחות:לקוחות פרטיים: בדירות קטנות ועד למגדלי עסקים גדולים, בתי קרקע, בתים משותפים, מערכת ביוב שכונתית ועוד…לקוחות עסקיים: מסעדות, קייטרינג, מלונות, אולמות אירועים, בתי קפה, אכסניות, תעשיה, חניונים וקניונים, מפעלים ועוד…לקוחות מוסדיים: בתי ספר, מכללות, בתי כנסת, ישיבות, בתי אבות, עיריות ועוד…אצלנו בצוות שירותי אינסטלציה וביוב, כל לקוח הוא שווה, וכל לקוח הוא חשוב.

הצוות שירותי אינסטלציה שירותי שאיבות ביוב

משתדלים להבין ללבכם, ורוצים שתהיו מרוצים. אנחנו ב”הצוות שירותי אינסטלציה” דואגים שתמיד תהיו בידיים טובות. השירות שלנו אמין, נחמד, ומקצועי, נגיע בזמן ונטפל בבעיה במהירות ככל שאפשר, מבלי לדלג על אף שלב.