שאיבת ביוב

שאיבות ביוב שירות מקצועי אצל הצוות שירותי אינסטלציה בכל אזור תל אביב והסביבה!
נסתם לכם הביוב? בעיה של הצפות ביוב? סתימות ביוב חוזרות?
 אין לכם מה לדאוג. כל מה שעליכם לעשות הוא לחפש אינסטלטור טוב מקצועי ומוסמך גם לשאיבות ביוב באמצעות ביובית ו – כבר אין בעיה!
כשאתם מחפשים הזמנת ביובית בתל אביב או בגבעתיים, אתם בטח יודעים שיש הרבה מאד אנשים מקצוע שמבינים בתחום. אך כמובן, לא כל אחד הוא אדם שאתם מעוניינים לעשות איתו עסק.

שאיבות ביוב מקצועיות, יעילות ומהירות

שאיבת בורות ביוב היא מתחומי העיסוק המרכזיים של חברת "הצוות שירותי אינסטלציה". יש לנו את כל הידע, הניסיון וכמובן גם הציוד המתאים לביצוע שאיבת ביוב עבור לקוחות עסקיים, ציבוריים ופרטיים. השירות מבוצע ללא דופי באופן מהיר ויעיל, במחירים אטרקטיבים, ועבור צרכים שוטפים ונקודתיים באמצעות ביוביות חדישה וצוות מנוסה ביותר.

מתי ומי צריך שאיבת ביוב?

שאיבות ביוב נדרשות על ידי קשת רחבה של גורמים ובמצבים שונים. בין היתר, השירות נדרש על ידי עיריות ומועצות מקומיות, בתי אבות, בתי ספר ומכללות, בתי כנסת וישיבות, מפעלי תעשייה שונים וחניונים. כמו כן, אנו מספקים שירות לבתי מלון, מסעדות וגורמים נוספים בעולם ההסעדה, בתי קפה, אולמות איכוים, קניונים, אכסניות וכדומה. יש לציין כי שאיבת ביוב נדרשת לא פעם גם עלי ידי לקוחות פרטיים המתגוררים בבתים משותפים, בבתי קרקע ובדירות, במגדלי מגורים, בבנייני משרדים, וכיוצא בזאת.

ככלל, ניתן לחלק את הצורך בשאיבות ביוב לשני תרחישים שונים. התרחיש הראשון הוא כמובן סתימת ביוב הנוצרת בבור ביוב מרכזי, אשר לעיתים קרובות הינו משותף למספר מבנים. הסתימה יכולה להיווצר בין היתר עקב חומרים סמיכים ומוצקים אשר הלכו והצטברו במערכת הביוב, החל בשמנים ועד לפריטים מוצקים, וכן עקב שורשים שחוסמים את בור הביוב. במקרים אלו, ישנה כמובן בעיה חמורה של פגיעה באיכות החיים של האנשים המתגוררים והשוהים בסמוך לבור הביוב המרכזי שעלה על גדותיו, על כל המשתמע מכך מבחינת ריחות רעים, סכנה תברואתית, הברחת לקוחות, חוסר יכולת להשתמש במתקני הקצה, ועוד.

התרחיש השני הוא מניעת סתימות ביוב והצפות מראש. כידוע, עבור רבות מהבעיות בחיים התרופה הטובה ביותר היא כלל לא להיות חולים, בבחינת "להקדים תרופה למכה". אכן, במיוחד עבור עסקים, מפעלים ומוסדות ציבור המשרתים אנשים רבים או מזרימים חומרים שונים אל מערכת הביוב, ישנה חשיבות גדולה לשאיבת הבור ובדיקת תקינותו בכל פרק זמן מסוים, של בין מספר חודשים למספר שבועות בהתאם לצורך. עצם השאיבה והבדיקה מאפשרות לוודא כי מערכת הביוב תקינה ומכאן למנוע מראש כל בעיית הצפה העלולה להיווצר בעתיד.

ביובית לשאיבות ביוב

הכלי המרכז עבור שאיבות ביוב הינו הביובית. יש להדגיש כי לא כל משאית עם מיכל, צינור ושאבה היא בגדר ביוביות לשאיבת ביוב אלא מדובר בכלי ייעודי. כמו כן, לא כל גורם המחזיק ביובית יודע לתפעל אותה באותה רמת מומחיות, ולהשתמש באמצעים השונים שלה הן לשאיבה והן לפתיחת סתימה במידת הצורך, כך שהלקוח לא יצטרך להזמין אותו שוב לתקופה ארוכה.  

למעשה, ביובית הינה משאית המיועדת לפתיחה של סתימות ולשאיבה של פסולת ושפכים. היא מורכבת ממיכל אגירה אטום וגדול מימדים שיכול להגיע בנפחים שונים, וכן מצינור ארוך במיוחד המגיע אל תוך צנרת הביוב או הבור. החלק המרכזי השלישי הוא כמובן משאבה חזקה שמגיעה גם היא בעוצמות שונות, אשר באמצעותה למעשה שואבים את הפסולת והשפכים מתוך הצנרת או הבור אל המיכל האטום. לאחר השאיבה חברתנו מפנה את הפסולת אל אתר מורשה. 

כאמור, ביובית משמשת לשתי משימות מרכזיות. הראשונה היא השאיבה והשנייה היא פתיחת הסתימה. ככלל, כל מערכת ביוב עולה על גדותיה עקב סיבה מסוימת, כלומר עקב סתימה שיש גם לדאוג לפתרונה. לעיתים השאיבה החזקה של הפסולת והשפכים כבר מביאה לפתיחה, אולם לעיתים יש צורך בדרך שונה. הדרך היא להפעיל צינור עם לחץ מים גבוה שמגיע מהמשאבה, אותו מחדירים אל עומק הצנרת ובאמצעותו פותחים את הסתימה. יחד עם זאת, לעיתים אפילו השטיפה בלחץ גבוה אינה מביאה לתוצאות המקוות, וגם במקרה זה נדע מה לעשות, החל בטיפול מקצועי בשורשים הסותמים את המערכת ועד לשימוש בחומרים חזקים הממסים את הפסולת שחוסמת את הצנרת.

למה להזמין שאיבת ביוב מאיתנו?

אז למה להזמין שאיבות ביוב דווקא מאיתנו. קודם כל, כי אנו יושבים באזור המרכז ויכולים להגיע במהירות לכל כתובת מבוקשת בתל אביב, גבעתיים והסביבה. שנית, אנו חברה ותיקה מאוד ומוערכת בתחומה, אשר אנשיה מחזיקים ביותר משני עשורים של ניסיון בתחומים שונים של אינסטלציה, לרבות שאיבות ביוב. הוותק והמיומנות הגבוהה מאפשרים לנו לספק לכל לקוח פרטי, עסקי או מוסדי בדיוק את השירות הדרוש לו תחת קורת גג אחת. 

ברשותנו ביובית לשאיבות ביוב שהינה חזקה ומתקדמת, אותה אנו מתפעלים במומחיות רבה. יתר על כן, אנו יודעים היטב כי שאיבת ביוב היא צורך מהותי של לקוחותינו, בין אם מדובר בשירות שוטף ובוודאי אם מדובר בהצפה המחייבת פתרון דחוף. על כן, אנו זמינים עבור לקוחותינו בכל שעות היממה, ובדגש על הגעה מהירה ועל שירות מקצועי ואדיב. כל זאת מתוך הבנה כי שיתוף הפעולה אתכם ומענה מושלם לצרכיכם, יובילו להמשך עבודה משותפת לאורך שנים – כפי שקורה עם רבים מלקוחותינו הקבועים.

ביובית לשאיבות ביוב

ביובית היא למעשה משאית ביוב הנושאת צינורות ומשאבות, באמצעות הביובית שאובים את כל הפסולת מתוך מערכת הביוב. הזמנת ביובית מתאימה לסתימות קשות שהן בדרך כלל מחוץ לבניין, בבורות הביוב המרכזיים, שהם הרבה פעמים משותפים. מוסדות ציבוריים שכדאי להם להזמין ביובית כל כמה שבועות, גם אם אין סתימות, כדי לוודא שלא תיווצר סתימה והביוב תמשיך לזרום. בסופו של דבר, קל יותר לשמור על מצב תקין מאשר לתקן בעיה שכבר נוצרה. לכן, שאיבות ביוב והזמנת ביובית הן בעצם מילים נרדפות.

שאיבות ביוב

שוב לדעת, שגם אלה שניתן להזמין אצלם שירותי ביובית, לא תמיד יודעים לתפעל אותה נכון. לכן חשוב שתזמינו ביובית רק מהכי מקצועיים שיש. הצוות שירותי אינסטלציה וביוב אנחנו מעוניינים לספק לכם שירות ברמה גבוה ואיכותית לשאיבות ביוב. שירותי שאיבות הביוב שלנו נעשים ע”י צוות מקצועי ומוסמך לשאיבות ביוב. ללקוחות: מוסדיים כגון: בית חולים, בתי אבות או מוסד ציבורי גדול, עסקים ופרטיים בכל אזור נרכז הארץ. לאחר שירות אנחנו לא רוצים לראות אתכם לפחות במשך 6 חודשים הקרובים! כי פשוט, אין סיבה שתשלמו יותר מפעם אחת עבור עבודה טובה ומקצועית.

הלקוחות שלנו

אנחנו מבצעים שאיבות ביוב עבור כל הלקוחות: לקוחות פרטיים: בדירות קטנות ועד למגדלי עסקים גדולים, בתי קרקע, בתים משותפים, מערכת ביוב שכונתית ועוד… לקוחות עסקיים: מסעדות, קייטרינג, מלונות, אולמות אירועים, בתי קפה, אכסניות, תעשיה, חניונים וקניונים, מפעלים ועוד… לקוחות מוסדיים: בתי ספר, מכללות, בתי כנסת, ישיבות, בתי אבות, עיריות ועוד… אצלנו בצוות שירותי אינסטלציה וביוב, כל לקוח הוא שווה, וכל לקוח הוא חשוב.

הצוות שירותי אינסטלציה שירותי שאיבות ביוב

משתדלים להבין ללבכם, ורוצים שתהיו מרוצים. אנחנו ב”הצוות שירותי אינסטלציה” דואגים שתמיד תהיו בידיים טובות. השירות שלנו אמין, נחמד, ומקצועי, נגיע בזמן ונטפל בבעיה במהירות ככל שאפשר, מבלי לדלג על אף שלב.

דילוג לתוכן