שירותי אינסטלטור במרכז

שיפוץ חדרי אמבטיה

עיקר העבודה בתחום שיפוץ חדרי אמבטיה, מתרכזת בתחום האינסטלציה. מה כולל שיפוץ חדרי אמבטיה?

כל שיפוץ הנעשה בבית מהווה שינוי וחידוש מרענן ובפרט שיפוץ בחדר האמבטיה שיכול להפוך את חווית הרחצה למהנה ונעימה יותר. שיפוץ בחדר האמבטיה כולל התערבות רבה במערכת הצנרת והאינסטלציה ולכן מומלץ להזמין את בעל המקצוע המתאים,אינסטלטור בתל אביב אם אתם גרים בתל אביב או בעיר אחרת באיזור המרכז,

שיפוץ חדר האמבטיה מורכב ממספר שלבים כאשר בסיומם מגיעים אל התוצר המוגמר, חדר אמבטיה משופץ לשביעות רצונכם המלאה.

הריסה

בשלב זה, הנמשך שעות ספורות, מפורקים אריחי הריצוף, אריחי הקיר, הברזים ואביזרי הסניטציה למינהם- אסלה, כיורים, אמבטיה מקלחון וכד' ובסופו של התהליך נותר חדר האמבטיה חשוף וריק ומוכן לעבודת השיפוץ. חשוב מאוד לשים לב כי במהלך פירוק אריחי הרצפה לא תתרחש פגיעה בצנרת העוברת מתחת לריצוף. בנוסף, יש לדאוג מבעוד מועד לאמצעי פינוי הפסולת הרבה המצטברת בעקבות שלב ההריסה.

אינסטלציה

שלב זה מצריך אינסטלטור בתל אביב או בכל עיר אחרת שיהיה אמין ומקצועי במיוחד. בשלב זה יש צורך להחליף את צנרת המים הנכנסים וצנרת הניקוז. נקודות הכניסה של המים הזורמים פנימה כוללות  את הניאגרה, הכיור, האמבטיה והמקלחת. אם אביזרי הסניטציה נותרים באותו מקום ואין שינוי במיקומם אין זה הכרחי להחליף את צנרת המים הנכנסים במידה והיא תקינה ולא ישנה במיוחד. צנרת הניקוז לעומת זאת תדרוש החלפה כי היא נוטה לצבור לכלוך ולהתיישן במהירות גבוהה יותר מצנרת המים הנכנסים.

קרמיקה- ריצוף וחיפי קירות

בחירת הקרמיקה נעשית כבר בשלב התיכנון ובשוק הקרמיקות ניתן למצוא שפע של עיצובים דקורטיביים , מגוון גדלים וסגנונות לבחירה. כרגע נותר רק להדביק את הקרמיקה הנבחרת בצורה מקצועית.

התקנת כלים סניטריים

בשלב זה מורכבים אביזרי האמבטיה השונים: כיור, אמבטיה , מקלחון, אסלה, ארונית, ניאגרה וכד'

בכל שלבי שיפוץ חדרי אמבטיה יש להיעזר באנשי מקצוע טובים ומנוסים. אינסטלטור בתל אביב או בכל מקום אחר- בהתאם לאיזור מגוריככם, חשוב לבחור בקפדנות ואחרי שמיעת המלצות.

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן