תיקון נזילות

אם חיפשתם שירות טוב ואמין שיפתור לכם את התקלה במהירות ומקצועיות – הגעתם למקום הנכון. הצוות שירותי אינסטלציה מספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, באחריות ובמקצועיות. אתם בידיים טובות, השאירו בידינו את העבודה, ואנו נפתור את התקלה בצורה הטובה ביותר כדי שתוכלו לחזור לשגרה במהירות האפשרית.

מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

הצוות שירותי אינסטלציה מתמחים בתיקון נזילות ובמגוון סוגים של בעיות ופתרונות בתחום האינסטלציה. אינסטלטור בתל אביב יגיע עד אליכם הביתה לאבחן את התקלה ולפתור את הבעיה שנוצרה. צוות העובדים שלנו מקצועי וננסה, בקיא היטב בתחום האינסטלציה ויודע לאבחן בצורה הטובה ביותר את התקלה המדויקת ולתקן אותה ביעילות וללא סיבוכים מיותרים.

למגזר הפרטי והעסקי

אנו מספקים שירות לכל דורש, שירותי אינסטלציה הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר העסקי. אינסטלטור בתל אביב מגיע לבתים פרטיים או לבתי עסק, ומאבחן בעיות בכל סדר גודל. תיקון נזילות מתאפשר גם בבתי עסק גדולים בצנרות גדולות ומורכבת.

אספקה מהירה

אנו מתחייבים לאספקה מהירה, ולהתייצבות מהירה בבית הלקוח כדי לפתור את הבעיה בזריזות. במקרים רבים בעיית אינסטלציה כרוכה בנזילת מים עדינה או מאסיבית, כל שהבעיה דורשת פתרון מהיר ומיידי לשם הפסקת הנזילה ומניעת הצפה בבית, בין אם מדובר בהצעה נקודתית או זרימה מאסיבית העלולה ליצור הצפה של כל חלל הבית. אם הזמנתם אינסטלטור בתל אביב לשם תיקון נזילות הקיימות בבית, נשלח אליכם מיד אינסטלטור שיגיע עם הציוד הנדרש ויוכל לפתור את התקלה בו במקום.

אמינות

אצלנו בחברת הצוות שירותי אינסטלציה מתחייבים לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר מכל הבחינות. אנו נאבחן את התקלה במיומנות ונפתור אותה במקצועיות רבה ובצורה הטובה ביותר. אנו מבצעים את העבודה הרלוונטית והנחוצה בלבד, ונספק פתרון מדויק לבעיה שנוצרה. תקבלו שירות אמין וטוב, שיסדר את התקלה ויאפשר לכם להמשיך בשגרה. אצלנו תשלמו רק על מה שקיבלתי ולא על דבר מעבר לכך.

בכל הנוגע לתיקון נזילות ובעיות אינסטלציה יש על מי לסמוך. התקשרו מיד עם גילוי הבעיה או הנזילה והזמינו אינסטלטור בתל אביב שיגיע מיד אליכם למתן מענה מיידי ברמה גבוהה.

מה שחשוב לדעת על תיקון נזילות

חדירת מים למבנה פרטי או ציבורי היא בעיה לא נעימה העשויה לפגום מאוד באיכות החיים, ואף להסב נזק משמעותי לתכולה ולמבנה עצמו. אנו בחברת הצוות – שירותי אינסטלציה מתמחים בכל הקשור לאיתור ותיקון נזילות מכל הסוגים, תוך שימוש באמצעים מתקדמים והקפדה על ביצוע מושלם שיבטיח כי הבעיה באמת נפתרה.

מדוע בכלל יש נזילה?

נזילות במבנים פרטיים וציבוריים יכולות להיגרם בנסיבות שונות ולהתבטא באופנים שונים. כך למשל, הנזילה עשויה להופיע על הקירות, התקרה ואפילו דרך הרצפה, היא יכולה להתבטא בתור כתם רטוב שנראה היטב, בתור קילופי טיח מהקירות, ככתמים ירוקים או צהובים של עובש ופטריות, ולעיתים רואים ממש טיפות הנוזלות מהתקרה. כאמור, לבעיית הנזילה יכולים להיות מקורות רבים, החל מצנרת שנוזלת דווקא בקומה העליונה של השכן, דרך פיצוץ כלשהו בצנרת העוברת בקירות, ועד לסתימות של מרזבים, איטום לקוי של הגג או התקרה, שורשים שחדרו אל קווי ביוב מחוץ לבית, ועוד הרשימה ארוכה.

מדוע חשוב לתקן את הנזילה?

תיקון נזילות צריך להיעשות בהקדם האפשרי ויפה שעה אחת קודם. הסיבה לכך היא שנזילות נוטות עם הזמן להתרחב, להתפשט ולהחמיר, כאשר גם הנזקים שלהן נעשים קשים יותר. בראש ובראשונה, אף אחד לא אוהב לראות את הבית שלו רטוב והדבר בהחלט פוגם בהרגשה ובאיכות החיים, אבל מעבר לכך נזילת מים מהווה כר פורה לחיידקים, פטריות ועובש העלולים לגרום למחלות. ואם לא די בכך, נזילות בהחלט עלולות לפגום בתכולת הבית או הדירה, למשל בריהוט ורהיטים מעץ, והיא עלולה גם לפגום בהדרגה באינסטלציה כללית של הבית, כאשר המשמעות שלכל אלו היא הוצאות הולכות וגדלות. מעבר לכך, המפגע האסתטי שיוצרת הנזילה, ביחד עם פגיעות ממשיות במקרה במקרים קשים (למשל הצפה), מתבטא בסופו של דבר בירידת ערך הנכס. וכל זאת עוד לפני שדיברנו על סכסוכים עם השכנים או עם דיירים המשכירים את הנכס. לכן, יש לפעול למען תיקון נזילה במהירות ועם חברה מקצועית שיודעת מה היא עושה.

מה כולל תיקון נזילות?

כפי שניתן להבין, תיקון נזילות עשוי לכלול קשת רחבה של פעולות מקצועיות בהתאם לסוג הבעיה, מיקומה וחומרתה. ואולם, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לאתר את מקור הנזילה המדויק, שכן גם אם הכתמים והרטיבות נראים לעין, קשה לרוב לדעת את המיקום המדויק שנמצא למשל בתשתיות העוברות בקירות, מתחת לחיפויי גבס בתקרה וכדומה. לשם כך אנו עושים שימוש בכלים מתקדמים שמסוגלים לתת תמונה ברורה של מידת הרטיבות והטמפרטורה באזור הנבדק, וזאת מבלי שנצטרך לשבור את הקירות או הרצפות. מדובר בנקודה חשובה מאוד שכן היא מייתרת עבודה ממושכת, מאומצת ומלכלכת, וכמו כן מונעת תיקונים יקרים של הקירות שנשברו – רק על מנת לאתר את מקור הנזילה.

לאחר שאיתרנו את המקור ניתן לעבור אל תיקן הנזילה עצמה, בין אם מדובר בסתימה של צנרת, חיבורים חלודים ורופפים, פיצוץ בצינור מים חמים, שורשים שחדרו לביוב, סדקים וכן הלאה. יש לציין כי העלויות של תיקון נזילות משתנות אף הן בהתאם לקלות הגישה אל מקורן, הצורך להשתמש בכלים מיוחדים, סוג והיקף הציוד, היקף השעות הנדרשות וכדומה. יחד עם זאת, מה שאסור להתפשר עליו בשום אופן הוא על עבודות בלתי איכותיות. יש להבין כי בצנרת המים והביוב של מבנים פרטיים וציבוריים עוברים לחצים גבוהים, ואילו תיקון שאינו מספיק מקצועי או שימוש בחלקים מאיכות ירודה, עלול בהחלט להוביל לנזילה נוספת בטווח הקרוב ולצורך לחזור על התהליך מחדש.

בחירת חברה לתיקון נזילות

בתור חברה המתמחה בתיקון נזילות, בוודאי שאנו מכירים ביכולותינו ונמליץ על שירותינו. יחד עם זאת, עבור המתלבטים נביא כמה טיפים לבחירה נכונה של חברה בתחום:

  • וותק וניסיון – חשוב להבין כי יש לא מעט גורמים שמציעים תיקון נזילות ומציגים את עצמם בתור מומחים. לכן, עליכם לברר מהו הוותק והניסיון של החברה או איש המקצוע, למשל דרך אתר האינטרנט שלה או חוות דעת שהתפרסמו מצד לקוחות. כמו כן, זכרו כי לא כל אינסטלטור יודע לפתור את כל סוגי הנזילות, ושיש הבדל למשל בין פתיחת סתימות ביוב בצנרת גדולה מחוץ לבית, לבין תיקונים בתוך הבית. 
  • המלצות – כמו בתחומים רבים אחרים, אם קיבלתם המלצות על חברה מסוימת לשירותי אינסטלציה בכלל ותיקון נזילות בפרט, זהו צעד חשוב בכיוון הנכון. רק ודאו עם החברה שהיא באמת מתמחה בתחום הרלוונטי עבורכם. 
  • זמינות – בכל הקשור לנזילות, זמינות היא גורם חשוב ביותר שכן לעיתים מדובר בהצפה ההולכת וגדלה במהירות. לכן, בדקו עם החברה אם היא מסוגלת לספק אנשי מקצוע בזמינות גבוהה וכמובן באזור בו נמצא המבנה שלכם.
  • ציוד לאיתור נזילות – ממש לא כדאי לבחור באיש מקצוע שאינו מחזיק ציוד מתקדם לאיתור נזילות, בין אם מדובר במצלמה תרמית, פרוטימטר, סיב אופטי כדומה. בלי כלים כאל ואחרים, אתם מסתכנים בשבירה מיותרת של קירות, על כל המשתמע מכך מבחינת עוגמת הנפש והעלויות.
  • תחזוקה שוטפת – בעיקר במבנים ציבוריים, לעיתים קרובות קיים צורך גם בביצוע תחזוקה וטיפול שוטף למערכות המים והביוב. אם מצאתם חברת אינסטלציה שמסוגלת לספק גם את השירות הדרוש הזה, הרי שתקבלו מענה מיטבי תחת קורת גג אחת.
  • הצעת המחיר – אין ספק ששאלת העלויות חשובה לכל לקוח פרטי או עסקי. לכן, אל תתביישו לבקש הערכה מוקדמת ולאחר הבדיקה הראשונית גם הצעת מחיר ברורה ומפורטת. אפשר בהחלט להשוות את ההצעה שקיבלתם לטווח המחירים המקובל בשוק. אם היא גבוהה או נמוכה מהטווח המקובל באופן מהותי, כדאי לבדוק מדוע ולשקול היטב את להמשיך לקבלת השירות. 

 

 

צוות plumberteam

cvdfv d

דילוג לתוכן